Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért mondja egy csomó mindenk...

Miért mondja egy csomó mindenki azt nekem, hogy interneten beszélgetni élőben nem ismert emberekkel hülyeség, tök felesleges, semmi értelme?

Figyelt kérdés
Szerintetek is így van? És ha így akkor miért?
2012. jún. 12. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
71%

Van benne némi igazság. Ugyanis a neten igaz a mondás.

" Messziről jött ember azt mond amit akar"

Mivel nem ismered,nem látod hogy kivel írsz a neten,így fogalmad sincs,hogy mi az igazság abban amit mond. Bárki bármit mondhat.

Az is lehet hogy 13 éves kislány egy 50 éves pedofillal írogat,mert a pasas an annyira raffinált,hogy pontosan tudja mit akar hallani a kislány.


Amit itt is sokan írnak a neten,azt sem kell mindent elhinni, mert itt a gyakorin is a fele sem igaz amit írnak/mondanak.

2012. jún. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igaza van egyeskének, de szerintem ez némileg módosul, ha kifejezetten célirányos oldalakon dumálsz. Pl. a chat.hu-n ne várj magas röptű társalgásokat, mert sok selejt van fent, de mondjuk egy interpals.net-től már elvárható a normális kommunikációs stílus.
2012. jún. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól függ miről beszélgettek. Az ilyen láttatlanban történő plátói kapcsolatoknak én sem látom értelmét, de ugyan miért ne beszélgethetnék valakivel az élet dolgairól?
2012. jún. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!