Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Felköszöntsem az újdonsült...

Felköszöntsem az újdonsült főnökömet a születésnapján?

Figyelt kérdés

Pont a 4. munkanapra esik a főnököm születésnapja, most fogok kezdeni egy kisebb irodában, ahol csak 4-en leszünk. Ti hogy köszöntenétek fel a főnököt, aki amúgy tökre jófej meg minden? Képeslap, csoki...? Előre is köszi a segítséget.


Külön értékelném a főnökök véleményét, hogy ők minek örülnének a legjobban?



2012. jún. 24. 01:29
 1/6 anonim ***** válasza:
A főnökök általában a nyalás bármilyen formájának örülnek. Hajrá!
2012. jún. 24. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Veregesd hátba.
2012. jún. 24. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha a többiek régebb óta dolgoznak ott és ők is csak szóban köszöntik fel, akkor te se vegyél neki semmit.
2012. jún. 24. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 shoona:D válasza:
Hát sztem ezt csak te tudod eldönteni,mer ha a főnököd olyan típus aki szereti ha nyalnak neki akk nem ártana vmi,de ha nem olyan,te meg megajándékozod vagy ilyesmi mikor a többiek nem az azér kicsit fura lenne.
2012. jún. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudtam, hogy munkahelyen csak névnapkor szokás köszönteni a másikat (biztos ez is olyan régi b.nkó magyar szokás, mint a teli szájjal nem beszélünk...), viszont a mai világban, a mai főnökök tuti értékelnék(majd ezután téged is hazaengednek 10-20 perccel előbb, még ha a szomszédban is laksz).
2012. jún. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"mer ha a főnököd olyan típus aki szereti ha nyalnak neki akk nem ártana vmi"-ez jó, lassan bevezetik a védelmi pénzt is, ha munkát akarsz fizess.
2012. jún. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!