Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Két mormon lány jön hozzánk...

Két mormon lány jön hozzánk vendégségbe, mit illene tudnom a misszionáriusokról?

Figyelt kérdés

Szóval szerdán jönnek hozzánk, egyikük egész szépen beszél magyarul, de úgy gondoltam, hogy angolul beszélek, hogy ne érezzék feszélyezve magukat és fellélegezzenek egy kicsit. De mi mindent lehet tudni róluk? Mit szabad enni, inni? Milyen ruhában várhatjuk őket? Minden érdekelne! Beszéltem vele telefonon és csak úgy jó, ha anyum is itthon van, mert csak fiúval nem találkozhatnak...


Remélem jól fogjuk érezni magunkat. :)


Előre is köszönöm a válaszokat!


19/


UI: Házasodás, nemi élet csak kiváncsiságból, hogy megy általában? :D


2012. jún. 24. 21:15
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

*19/F


Csak anyum találkozott velük és aki tud magyarul, az nagyon helyes.

2012. jún. 24. 21:17
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemista koromban hozzánk is jöttek, de fiúk..:)) és elég helyesek voltak.jól beszéltek magyarul, persze akcentussal. Elmesélték vallásuk történetét és minden alkalommal imádkoztak a végén.nem voltak tolakodóak. Tőlem távol áll a vallásosság de szívesen beszélgettem velük kicsit személyes dolgokról is.az egyik srácnak volt barátnője, de azért a nemi életükről nem kérdeztük :) amúgy kaptunk tőlük mormon bibliát.ja és a fiúk öltönyben voltak, szerintem a lányok is kosztümben lesznek.van egy bizonyos egyenruhájuk
2012. jún. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2012. jún. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Értem, köszi, hogy elmondtad :)

Ahogy kiveszem, akkor talán nem is olyan "csak a vallás" típusúak.. Szóval lehet velük személyes dolgokról is beszélni.. De gondolom nem lehet valami közös programot kitalálni, mi? :P

2012. jún. 24. 21:55
 5/13 anonim ***** válasza:
bocsi, de a mormonok mik? avisok?
2012. jún. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
ők: [link]
2012. jún. 24. 22:05
 7/13 anonim ***** válasza:

köszi, tehát akkor angolok, és azon belül egy vallás tagjai.

és h h jönnek hozzátok? bocsi kíváncsi vagyok:D

2012. jún. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

amerikaiak :)

semmi baj :D anyumat szólították le az utcán, nem sokat beszéltek, de mondta hogy én nagyon jól tudok angolul, és így megadta a telefonszámát és ma hívtak minket, átvettem a mobilt és meghívtam őket.:D Nagyon édes volt a hangja :D

2012. jún. 24. 22:36
 9/13 A kérdező kommentje:

Na, meg is volt a találka nálunk, jól éreztük magunkat, meg tudtam nevettetni őket :D Vasárnap el is megyek az istentiszteletre és csütörtökön ismét eljönnek hozzánk :)

Asszem teljesen belézúgtam :P és mintha én is bejönnék neki.. tetszett neki az angolom és már az elején mondta h "sajnos" nem randizhat :P De jó lenne egy párt alkotni vele :D

2012. jún. 28. 23:57
 10/13 anonim ***** válasza:

:))

és miért nem randizhat? hány éves korig nem szabad neki?

2012. jún. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!