Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek furcsa az ilyen...

Szerintetek furcsa az ilyen ember?

Figyelt kérdés

Aki iskolában nem nagyon beszél a többiekhez, inkább interneten ír rájuk?

Meg interneten élőben nem ismert embereknek ír.

Milyen szerintetek az?


2012. júl. 6. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Tipikus esete az internet világában nevelkedett embereknek. Élő szavakkal nem tudja elmondani azt, amit írott szóban arc nélkül igen. Van aki erre azt mondaná, hogy visszahúzódó, félénk. Szerintem inkább gyáva, sunyi.
2012. júl. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem simán csak egy gátlásos kamasz

kár hogy nem tudja megbeszélni ezt a szüleivel és ezért hülyének nézik:(

2012. júl. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 15 éves vagyok és vannak olyan gondolataim, elveim amit élőben csak egy emberrel tudok megosztani mert a többiek különcnek találnak és nem is vennének emberszámba (tapasztalat). De interneten akárkivel megosztom mivel nagy a sansz hogy úgyse fogunk találkozni illetve hogy nem is ismerjük egymást. Ettől függetlenül fantasztikus beszélgetéseket folytatok le élőben csak a megfelelő személy kell hozzá. A nem a környezetben lévő ember bírálata mindig kevésbé súlyos illetve az anonimitás is vonzó tényező lehet.
2012. júl. 13. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok bocsánat a szóismétlésért kicsit sok lett az illetve :)
2012. júl. 13. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!