Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Stílusra azoknak az embereknek...

Stílusra azoknak az embereknek van szüksége akik nem a saját világukban élnek?

Figyelt kérdés
ha lehet a választ fejtsétek ki, érdekelne a véleményetek
2012. júl. 8. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyen stílusra gondolsz?

Egyébként mindenkinek van saját, rá erősen jellemző stílusa.

2012. júl. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszolóval, mindenkinek van stílusa. Na most az más kérdés, hogy mennyire megnyerő :)
2012. júl. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
vannak emberek akik egy fajta stílust követnek, egy olyat ami már létezik, erre értem azt hogy nincs saját világuk amit létrehozzanak, elviekben nekem saját "stílusom" van.
2012. júl. 8. 23:53
 4/6 anonim ***** válasza:
És ha nekik az a saját világuk? Gondolom kamaszokról van szó. Akkor meg tök normális :)
2012. júl. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A stílussal azok dobálóznak, akiknek egyebük sincs.
2012. júl. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem akarok senkit sem beskatulyázni, inkább azt mondanám hogy saját magukat skatulyázzák be avval hogy nem fogadnak be más dolgokat, és nem kell nagy dologra gondolni, én nem vagyok szétvarrva nincs testégszerem sem egyéb ehhez hasonló; öltözködés, hát mások szerint lázadó félét játszom de abban sincs semmi kirívó, max vegyitek, sőt számomra elég normálisnak tűnik; hmm szokások, közvetlenebb vagyok más emberekkel talán, és az ok amiért értetlenkedek hogy nem értem mások hogy tudnak egy dobozban élni, "társadalmi szabályokra fittyet hányva" nem értem, nagyjából ennyi.
2012. júl. 17. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!