Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Olyan kérdéssel fordulok...

Olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy szerintetek az átlag magyar embernek, számít-e a jövője 5-10-15-20 évre előrevetítve?

Figyelt kérdés
Számít-e az embereknek az öngondoskodás, és ez mennyire számít, esetleg, hogyan oldják meg maguknak ezeket a kérdéseket?

2012. júl. 9. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogyne számítana? Pénztartalékok; B terv, ha munkanélkülivé válnak; nyugdíjalap; valamilyen szinten a gyereknevelés is időskori öngondoskodás. Aki nem tervez előre, a mának él, az könnyen pofára esik. A mának élés csak a bombabiztos anyagi háttérrel rendelkezők privilégiuma.
2012. júl. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az atlag magyar ember maximum a holnapig, vagy ha nagyon feszegetjuk az "elore gondolkodni" fogalmat a jovo honapig gondolkodik elore, amikor megjon a kovetkezo fizetes.


A kerdesre, hogy mik az emberek celjai, olyan silany valaszokat kaptam, mint pl. "venni egy 150 centis plazmat, mert megerdemlem"

Hat ennyi.


Nekem alapbol 1-2 ev a rovidtavu tervezes. 5-10 a kozep. A hosszu meg eletreszolo...

2014. ápr. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az átlag manapság azért iszik, hogy ne számítson. Aki egyáltalán úgy áll hozzá, hogy ez egy fontos dolog lenne, máris kikészül idegileg. Beszéltem egy közmunkással, aki munka után mindig iszik, és pont azért, mert nem akar gondolkdni.
2014. dec. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!