Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogy lehetnek ekkora bunkók?...

Hogy lehetnek ekkora bunkók? Bennem van a hiba?

Figyelt kérdés

Most szünet van, van időm kérdezni. Egyszerűen nem tudom megérteni, hogy egyes osztálytársaim ennyire gátlászalanok. Mondok két példát: igaz haver (csak 1-2 ember, mert megválogatom őket): odamegyek hozzá mondok valami lehetetlent, pl. megpuszilt az osztály legjobb csaja. Röhögünk egyet.

- Tényleg?

- Nem.

- Mégegyet röhögünk.

Ennyi. Ezt elterjeszthetnék, mert a tanár előtt sem félős, de ők (legjobb haverok + az osztály nagyon kis része)

Kedves osztálytársaim, akikről a kérdés is szól: Ugyanazt mondom neki, elterjeszti, és nekem meg senki nem hisz. És akkor az egész puszipajtás-osztály rázendít, hogy: húú-ú!

És az osztály nagy része az ő barátjuk, és mindenhez így áll hozzá. Most akkor felteszem a kérdést: én vagyok hülye, vagy a többség. Ellenben megjegyezném, hogy van 2 gyerek akivel 99.9%-ban egyetértek, a másik pedig aki a kedveseknek a barátja, de egy részükkel egyet lehet érteni, de a nagy részükkel nem. Hogy lehetnek ők ennyire gátlástalanok?

U.i: Nem vagyok egy erős alkat (jó gyenge vagyok, de egyikük nagy kemény, de én, a köztudottan nem egy erős gyerek dobbantok egyet, akkor már megjed, és jó nézni órán, ahogy nem tanult és szenved ;) A tanárunk meg még szinte isteníti is őt, hogy kettes matekból és hajt a hármasra. Szerintetek ez normális egy 5-es osztályban, amelyik most megy 6-ba? 11/F


2012. júl. 13. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem neked igazad van.
2012. júl. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Egy szót sem értek az egészből. :D
2012. júl. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én se..
2012. júl. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez most valami matematikai (logikai )feladvány? :D :D


Mindig nehéz volt megértenem a szöveges példákat...


Szóval akkor, ha jól értelmezem, tehát akkor

a kérdés: Ha Ha az osztály egynegyede rendes és a másik negyede azoknak a barátja, a harmadik negyed a többség és a negyedik negyed a hülye, akkor ki az 1%-ék?


Megoldás :Méla Béla


Vagy nem?

2012. júl. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
:D Hát ebből én sem értek semmit.
2012. júl. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Olvassátok el figyelmesebben és ha sikerült megérteni, akkor.............meséljétek el nekem is.


Az 1. voltam.....:)

2012. júl. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#1,6 Ott a pont, köszönöm

#2,3,5 olvassátok el mégegyszer

#4 Neeem, nem feladvány. Szerinted rossz matekos vagy? Nem!

Nem az a lényeg, hogy hány százalék, hanem, hogy milyen szemetek. Azért a számolás is megér egy "Szerintem ez a válasz hasznos" jelzőt. Aki meg nem érti, annak a rövidített változat: néhány gyerek árulkodós.

A leírás végülis azért van, hogy bővebben kifejtsem ezt a három szót.

2012. júl. 13. 21:47
 8/10 A kérdező kommentje:
A 4-ik-hez hozzátenném, hogy az az egy ember a barát csoportba megy.
2012. júl. 13. 21:51
 9/10 A kérdező kommentje:
Akkor egyben ez úgy lenne, hogy az osztály 1/4-e rendes, közöttük a legjobb haverok, az "árulkodós negyed" barátja a többség, azon belül is a "lehetvelük beszélgetni negyed.." De várjunk csak! Negyeden belül negyed!!?!???!
2012. júl. 13. 21:55
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem 42.
2012. júl. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!