Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez valóban ekkora hiba lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valóban ekkora hiba lenne?

Figyelt kérdés

Néhány hete összejöttem az egyik évfolyamtársammal még év elején. Ő kezdeményezett, elhívott randzini és elcsattant pár csók is. Kérdezte legyen-e folytatás én pedig beleegyeztem, ám csak most jöttem rá, hogy sajnos nem érzek úgy iránta, mint ahogy ő irántam. Próbáltam megértetni vele, hogy én így nem tudok benne lenni egy kapcsolatban, mert olyan lenne, mintha átverném őt és kihasználnám az érzéseit és ezt nem akarom! Viszont ő azon a véleményen van, hogy adjunk még időt egymásnak, mert változhatnak még az érzéseim, de én biztos vagyok benne, hogy nem fogom tudni viszonozni az övéit, nem fogok beleszeretni, mert nem érzek semmi különöset mikor megcsókol, hiányzik az a kis szikra stb stb.

Így utólag visszagondolva úgy érzem hibáztam, mikor belementem ebbe a kapcsolatba, de más szemszögből viszont ha csak akkor jönnék össze valakivel, ha teljesen biztosra megyek, akkor ki tudja mikor jön el a Nagy Ő, mert hát nem repül az ember szájába az a bizonyos sültgalamb...


Ti mit gondoltok? Mit kellett volna és mit kéne most tennem? Jöhet negatív-pozitív is, de tanácsot várok, nem kritizálást meg bunkózást.


2009. nov. 4. 02:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Jobban is próbálkozhatnál bele szeretni.

Vagy van már neked valaki más? vagy annyira ronda a gyerek?

2009. nov. 4. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nincs más, de én már görcsösnek érzem ha ennyire kell próbálkozni, mert miközben vele vagyok, azért érzem, hogy becsapom és így meg nem is annyira jó már vele lenni. És azért meg nem akarok együtt lenni senkivel, hogy legyen valaki, aki elszórakoztat.
2009. nov. 4. 02:27
 3/8 A kérdező kommentje:
*azért érzem = AZT érzem
2009. nov. 4. 02:28
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez nem kapcsolat volt, még kalandnak sem nevezném.


szerintem nagyon helyes a gondolatmeneted, nem szabad mások érzelmeivel játszani. ha úgy látod, hogy a másik szerelmes és te ezt nem tudod viszonozni, akkor semmiféle képen ne találkozz vele.


szerintem nem hibáztál, mert ha nem próbálod meg, akkor soha nem tudod meg :)

2009. nov. 4. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért nincs szikra, mert nem tetszik a srác neked. A tanácsom - ha nem akarod akkor nem kell csinálnod
2009. nov. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szakíts vele és ha máshogy nem érti meg akkor kérdezd meg tőle hogy jobb-e neki mint férfinak könyörögni egy lánynak egy kapcsolatért ha a lány nem úgy érez iránta...ha ez nem vágja fejbe akkor nem tom...:D
2009. nov. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én is így jártam az egyik legjobb barátommal tavaly februárban. összejöttünk, de én nem éreztem azt amit kellett volna, ő viszont imádott... akkor nagy nehezen megértettem vele, hogy ez nem jó, azóta nem beszéltünk..vagyis nagyon minimális szinten. idén szeptemberben pedig újra összejöttünk:) és most működik. várjatok ti is. ha nem is másfél évet, de egy pár hónapot várjatok. aztán menjetek el együtt bulizni, és majd jön aminek jönnie kell. sok sikert:)
2009. nov. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek :)

Utolsónak: remélem ezután jól fog működni nálatok minden :)))

2009. nov. 4. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!