Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért jár sok tinilány kézenfo...

Miért jár sok tinilány kézenfogva egymással?

Figyelt kérdés

2012. júl. 15. 12:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mert szeretnék felfedezni leszbosz titkait.
2012. júl. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Mert ők olyan kis cukikák. Tudod, a lányoknál ezek másképpen működnek, alap dolog például, hogy minden lány csókolózott már lánnyal, mert "buli az élet és ki kell próbálni és hülyüljünk már egy kicsit". Minden lányban van egy kis látens leszbi hajlam.
2012. júl. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És lehetséges, hogy ennek a média (különösen a zenecsatornák) az oka? Pl. Tatu, Katy Perry: I kissed a girl stb.
2012. júl. 15. 12:48
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritkán én is megfogom a kezét a barátnőmnek, de csak azért, mert ha pl. tömegben vagyunk elvesznék :D Komolyan. Amúgy nem szoktam.
2012. júl. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igaz nagyon ritkán, de előfordul hogy kézenfogva megyek egy barátnőmmel, viszont én sose nézek semmilyen zenecsatornát, se nem hallgatok olyat mint a fiatalok 905%-a. Meg annyira tininek már nem érzem magam, az már a múlté :) De hogy miért van ez a kézenfogva menés, azt még én se tudom. Csak úgy jön néha.
2012. júl. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Azért, mert lányok. Náluk belefér és mindig is belefért a kézen fogva járás, puszilkodás, ölelkezés.
2012. júl. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Akkor biztosan furán hangzik,de én még sosem mentem kézen fogva a barátnőmmel..Pedig jócskán benne vagyok még a tinédzserkorban.Infantilis és abnormális viselkedési módnak tartom ezt.
2012. júl. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Biztonságérzet.

Az ovódában is azért mennek a gyerekek kézenfogva, mert így közelebb érzik magukat egymáshoz.

Sok különösen vidéki tini bizonytalan szociális szituációkban, és ösztönösen is keresi a biztonságérzetet növelő emberi közelséget.

2012. júl. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tömegben én is fogom a kezéd, és vontatjuk egymást :D De amúgy divat lezbinek lenni. :D
2012. júl. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%

2.válaszoló!

Ez nem igaz, mi az, hogy alap dolog? Én spec még sosem csókolóztam másik lánnyal, nem is áll szándékomban. Nekem eléggé visszataszító. Ha már annyira akarnék más lánnyal csókolózni, akkor döntsem el, melyik nemhez vonzódom, ne mind a kettőhöz, mert az egy meglehetősen hülye dolog számomra.

2012. júl. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!