Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Beleszoktatok pisilni a...

Beleszoktatok pisilni a medencébe a strandon?

Figyelt kérdés

De lehet még Balaton is,tengerpart...

Őszintén válaszoljatok!



2012. júl. 15. 23:29
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Végre egy szellemes válasz.


Én ennél durvább dolgokat is láttam tengerben. Sokféle helyzet van, de aki direkt erre utazik, annál a beszélgetést elemibb dolgokkal érdemes kezdeni.

2012. júl. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Erre aztán okosan válaszoltál,csak én érzem hogy az utolsó válaszoló érthetetlenül fogalmaz?
2012. júl. 16. 09:17
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Undorító és primitív dolog! Attól, hogy valaki ennyire undorító még a többi embert megtisztelhetné azzal, hogy nem a vízbe pisil, amiben úszik mindenki. Otthon a kádba már bele is szartok, vagy mi?
2012. júl. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Nézd... ha a Balatonon nem 150 Ft-ot nyúlnának le a pisálásért cserébe, hanem 0-át, akkor mindenki oda járna. A nagy dolog azért kissé feltűnő, szóval azt mindenki a wc-n intézi.
2012. júl. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
A Balatonon is ingyenes a jobb helyeken. Pl. mi az Aranyapartja járunk stranra, ott ingyenes és ott ül egész nap a wc-s néni, van wc papír. Aki persze akar adni pénzt önszántából, az ad is, ki van rakva egy edény
2012. júl. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Nem... Nem lenne valami jó abban a vízben úszkálni:D De úgy tűnik, mindegy, mert páran nem így gondolják:D
2012. júl. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
93%

Előfordul :D

Csak úszkálni kell közben, hogy ne legyen feltűnő, szét kell oszlatni :D


22/F

2012. júl. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Soha! Nagyon primitív dolog, oda, ahol én és mások is úsznak, legfőképp egy medencében! Meg fertőző is lehet! Van, aki még bele is xarik, na az aztán egy végtelenül bunkó. Nehogy már ne lehessen elmenni a vécére, ha rájön valakire.

Én nem is tudnék vízbe pisilni. Egyszer, mikor a tengerben úsztunk nagyon kellett, de nemigazán bírtam. A barátnőm ki is nevetett, hogy bolond vagyok, nincs abban semmi...

2012. júl. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
A halak is belecsinálnak, sőt múlt héten egy gólya is megtisztelte a fürdőzőket, mintha ledobtak volna egy borotvahabbombát.:D
2012. júl. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Nem. Életemben nem csináltam és undorítónak tartom. Őszintén.
2012. júl. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!