Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek van értelme...

Szerintetek van értelme digitális gyertyát gyújtani egy szerettedért?

Figyelt kérdés

Ez (ha én hiszek benne) ki tudja fejezni az érzéseim?

Pl.: www.gyertyagyujtas.hu



2012. júl. 19. 23:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Gyújthatsz "digitális gyertyát" de a valóságban ez mit jelent? Kattintasz párat és bámulod a monitort tovább. Akárhogy is nézem ez (és ez az én véleményem) nem ér fel egy valódi gyertya meggyújtásával.
2012. júl. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Nekem ez egyáltalán nem tetszik.Abszolút nem hiteles,lassan már takarítani is az interneten fogunk.

Nem nehezebb saját magadnak egy igazi gyertyát meggyújtani otthon.Sőt még szebb is ! :)

2012. júl. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Ez egy nagy hülyeség.
2012. júl. 20. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Mindig a szándék a fontos, a megemlékezés szándéka. Hogy ezt az illető mivel fejezi ki, az mellékes. Többet ér háromszor digitális gyertyát gyújtani, mint egyszer igazit!
2012. júl. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetlen, ami fontos, hogy te hiszel benne, és így csak az a fontos, hogy kifejezed az érzéseidet!
2012. júl. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nem fejezi ki az érzéseket. A valódi gyertya lángja sokkal őszintébb, kifejezőbb. Ahogy nézed, hogy lassan elég és csak a csonkja marad... sokkal megindítóbb, szebb, bensőségesebb és mindenekelőtt elgondolkodtatóbb.
2012. júl. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát én úgy fogalmaznék a semminél jobb de ha van hagyományos azért csak az lenne az igazi.
2012. júl. 23. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
tökéletesen ugyanaz, mint a lájkolás, csak hát azt mégsem lehet... :)
2012. júl. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha hiszel benne mi a kérdés?:D A házat legalább nem gyújtod fel - gyertyával biztosan nem. Ellenben az eszköztelen világ egy idő után kicsinál.
2013. jan. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kipróbáltam és nagyon bejött!

És még élőkért is lehet szeretet gyertyát gyújtani.

A család is csatlakozott, és ismét (ha még csak virtuálisan), de együtt van újra a család!

Nagyszerű ötlet, szerintem próbáljátok ki.

2013. ápr. 7. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!