Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit szoktak táncolni bálban?

Mit szoktak táncolni bálban?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok és most megyek először bálba,de nem tudom hogy ott mit szoktak táncolni.

bécsi és angolkeringő megy,de nem igazán értem hogy lehet ott keringőzni.mindenki össze vissza?vagy nem is keringőznek?

köszi a válaszokat!



2012. júl. 28. 22:58
 1/2 anonim válasza:
100%

Bécsi- és angolkeringő biztos lesz. De ne versenytáncos nagy körökre gondolj. Ahol sokan vannak ott csak kis helyen "lötyögés" van, de ha kevesen táncolnak akkor sprintelhettek a keringővel! :D

Amúgy attól függ milyen bál. Pl sok helyen van polka, egy két rockyt/jive-ot, cha-cha-chát szinte mindenhol benyomnak. Meg egy két tangó vagy paso doble előfordulhat. (Én ilyenkor szoktam átadni a terepet a profiknak, és inni egyet. :D ) Van még a rumba és a slowfox amikre viszont tök egyszerű táncolni: "gyors, gyors, lassú, gyors, gyors, lassú" (gyors=1 taktusra 1 kis lépés, lassú=2 taktusra egy lassú/elnyújtott lépés általában oldalra, de haladni is lehet vele). Ja, és lehet a mulatós.... azt, ahogy érzed, vagy ahogy pörgetnek! :D

Jó bálozást! :)

2012. júl. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi! :)

remélem nem égetem be magam :D

2012. júl. 31. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!