Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért van, ez mostanság...

Miért van, ez mostanság normálisnak számít?

Figyelt kérdés
Mindig azt látom, hallom, hogy a még kisgyerekeknek tartandó -tehát 9-10 évesek- folyamatosan káromkodnak, köpködnek meg stb., ja a verekedésről már ne is beszéljünk. Jó én se vagyok túl öreg 15 éves vagyok, de én soha nem csinálok ilyesmit de még az osztálytársaimtól is ezt látom, pedig nekik lehetne némi eszük ennyi idősen, számomra ez felfoghatatlan. Jó egyszer megtanulnak káromkodni, de ez azért túlzás, meg azt látom, hogy agyon vannak sminkelve meg társaik, én speciel még egyáltalán nem tudok sminkelni, csak 1 nagyon kicsit, de hétköznap soha, sőt legtöbbször akkor se ha elmegyek. Szerintetek ez normális? mert sztem nem az...
2012. júl. 30. 18:23
 1/4 anonim válasza:
Hát, én is ezt látom mindenhol, bár szerintem ez sosem lesz normális... Inkább úgy jellemeznem, hogy most ez a "menő". De a legfurcsább tényleg az, hogy már a kisgyerekek is. Egyébként nem csak 9-10 évesek, elsősöket is hallottam már káromkodni, nem is egyszer. De szerintem eléggé értelmetlen, engem sem látni soha sminkkel, káromkodni meg csak akkor szoktam, ha valamin nagyon felidegesítem magam. Inkább téged mondanálak normálisnak! :)
2012. júl. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most mondjam azt, hogy a mostani 15-16 évesekről is ugyanez a véleményem így huszonévesen? És azt, hogy a 30 éveseknek is ez volt az én korosztályomról? Üdv azoknak a klubjában, akiknek már van viszonyítási alapjuk, és találkoznak az utánuk következő kamasz generációval.
2012. júl. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van akiből tudós, orvos, jogász lesz, van akiből meg gyári hajléktalan, prostituált vagy bűnöző. Rosz ezt kijelenteni, de a társadalmi különbségek már ilyen fiatalon megmutatkoznak és nagyon nehéz kitörni abból a közegből, ahol ezt a stílust összeszedik a fiatalok.
2012. júl. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a szórakozóhelyekről nem is beszéltem 1x voltam akkor is tesóm jött velem és azt látom, hogy a velem egykorúak, vagy még fiatalabbak sz*r részegek bocs a kifejezésért, és elvileg voltak karszalagok, 18 év alattiaknak meg akik már vannak 18 azoknak is másfajta volt, a neonácikról meg ne is említsünk semmit, épp, hogy megtanulták a II. világháborút és már Hitlert követik, és persze verik a romákat meg a zsidókat....jó-jó elhiszem, hogy utálják őket, de attól még nem jogosultak arra, hogy el is pusztítsák őket.
2012. júl. 30. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!