Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Milyen személyiség lehetek?

Milyen személyiség lehetek?

Figyelt kérdés
Szeretem a rap zenét, meg írok is szövegeket, mások szerint nagyon udvarias vagyok, van barátnőm, szerelmesleveleket írogatunk, szerinte nagyon odafigyelő gondoskodó vagyok, politikai nézetem nincs nem vagyok istenhívő, szeretek sportolni. Szerintetek milyen személyiség vagyok? Véleményeket kérek! Köszönöm. Peace!!

2012. aug. 11. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Pont olyan amit leirtal :-). Amugy nekem szimpatikus, hogy laza vagy, kedves, es nem bonyolodsz bele hulyesegekbe (mint pl a politika manapsag). Tiszteled a baratnodet, es meg a testeddel is foglalkozol. Nagyszeru :-)
2012. aug. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
44%
A politika nem hülyeség,csak azoknak akik ostobák hozzá,végtére is nem fontos csak azon múlik minden(sajnos.Nem kell szeretni,de ha vkit érdekel és ért hozzá az nem elítélendő..Végtére is a rap az értelem magas iskolája.
2012. aug. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi :DD tisztelem szeretem van pár szöveg ;) És Imádja és engem is :DD
2012. aug. 11. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!