Mit küldjek el neki?

Figyelt kérdés

Már régóta netes kapcsolatban vagyok egy amerikai lánnyal, sokat kommunikálunk, hogy a nyelvet gyakoroljam. Még élőben nem találkoztunk, de tervezzük. Addig is kitaláltuk, hogy küldjünk egymásnak egy-egy csomagot, ami nálunk "megszokott", elengedhetetlen hungarikum.

Természetesen nem kalocsai paprikát, meg kolbászt szeretnék küldeni.:D

Például: édesség:dunakavics, "játék": rubikkocka stb-stb. Meg valamilyen könyv. De kíváncsi lennék, ti milyen tippeket adtok.:))

18/L


2012. aug. 12. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Esetleg túrórudi, a külföldiek szeretni szokták :) Esetleg egy pici üveg valami kifejezetten magyar szeszesital, konyakos meggy, valami kis hímzett terítő (kalocsai vagy matyó mintával), egy kicsinyített busóálarc (amit esetleg te magad csinálsz), sőt, akár egy kis üveg Béres csepp is lehet benne :)

Meg egy magyar tájat, értékeket bemutató angol nyelvű könyv mondjuk, könyvesboltokban többfélét kapni.

Nem tudom pontosan, hogy milyen szabályok vonatkoznak a csomagküldésre Amerikába, lehet, hogy szeszes italt vagy ilyesmit nem lehet küldeni, ennek mindenképp nézz utána előbb!

2012. aug. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam, hogy valami kuriózum italt kellene küldeni, de foggalmam sincs, hogy szabad-e, vagy hogy működik.:D a Béres-csepp nagyon jó ötlet, bár az nem számít olyan dolognak,hogy mint pl. az alkohol? Hogy tilos küldeni?
2012. aug. 12. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!