Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Manapság ki és miért akar...

Manapság ki és miért akar fasiszta és náci érzelmű lenni? És miért teszi közszemlére? Ha így tesz.

Figyelt kérdés
2012. aug. 17. 01:50
 1/10 anonim válasza:
35%
nem igazán teszem közszemlére hogy náci vagyok, de tény hogy a szívem afelé húz. Nem értek mindennel egyet, de egy valamivel nagyon. A nemzetek szóljanak a nemzetben élő népről és ne bevándorló patkányokról. A mai multikulti libsi világ ellen én a nácizmus eszméjébe menekültem. ez van. És még csak kopasz agyhalott se vagyok. Olvasgatni kéne többet, nem volt az olyan rossz világ.
2012. aug. 17. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%

"A mai multikulti libsi világ ellen én a nácizmus eszméjébe menekültem."


Ez téged minősít.

2012. aug. 17. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Első: éltél abban a világban,hogy nem tartod olyan rossznak?

Csak azok dicsőítik,akik nem ismerik a történelmet,csak azt fogadják el,ami dicsőíti Hitlert és Horthyt! Vagy a felmenői abban az időben a felső tízezerhez tartoztak. Nekik tényleg jó volt az a világ.

Különben is divat nácinak lenne,főleg a fiatalok körében. Így akarnak kitűnni a többi ember közül.

2012. aug. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem is csak divat-hülyeség. Majd kinövik. Remélem.


Egyszer is épp elég szörnyűséget okozott ez az eszme, semmiféle szélsőségre nincs szükség soha többet. (Egyik oldalon se!!)

2012. aug. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
43%
Kedves Első hozzászóló! Ne aggódj én értem és tudom mit gondolsz és egyet is értek. Szóval szard le a sok buta embert aki nem lát át tudatosan felépített világon. Nyilván mert ostoba. Ha megtanul az ember tovább látni a dolgokon, túljutni azon a sok szennyen ami a lényeg előtt van azonnal megérti hogy ha elkezdünk keveredni más fajtákkal, ha elveszítjük identitásunkat a sajátosságunkat is elveszítjük. A zsidók által oly kedvelt nagy globális olvasztótégely Amerikában sem jött be. Ha hagyjuk, Megszűnünk mások lenni. Titeket ez nem zavar??????? A nagy globalizáció csodálatos eredménye ez. Nekem nem kell köszönöm. Tudatosan butítanak bennünket a tv-vel, tudatosan mérgeznek a gyenge minőségű élelmiszerekkel és a gyógyszerekkel, mert hiszen kinek kell majd 10 milliárd ember. A libsinek biztos nem mert akkor megiszod előle a vizet. Ott HIBÁZIK A MAGYAR EMBER, HOGY ÉRTÉKTELENNEK GONDOLJA AZ ORSZÁGOT, PEDIG MI EGY HATALMAS VAGYONON ÜLÜNK. SZERETNÉK A ROHADÉKOK KiíRTANI INNEN A MAGYAROKAT HOGY KÉNYELMESEN HASZNÁLHASSÁK A VIZÜNKET A FÖLDÜNKET. Tíz milliárd embert etetni kell a víznél és a termőföldnél nincs nagyobb érték ma. Az olaj csak szemfényvesztés az üzlet ebben van. Húsz éve és megfogtok döbbenni. Nem lesz EURO, nem lesz UNIO mindenki vissza fog fordulni a saját fajtájához mert muszáj lesz. Minden országnak a hozzá hasonlókkal kell majd összefogni. Én csak azt kérem a magyaroktól ha addig el is mennek, jöjjenek majd vissza mert ide tartoznak és ne asszimilálódjanak bele egy szedett, vedett társadalomba hol ha a szemébe nem is, de a háta mögött biztosan kívülállóként néznek rá.
2012. aug. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
84%
"Manapság ki és miért fasiszta és náci érzelmű lenni?" Mert egy újabb hosszan elnyúló gazdasági válságban élünk. Ilyenkor a dolgos emberek keményebben dolgoznak a lusták, meg keresnek egy bűnbakot, ahogy a történelem folyamán többször is. Ez nekik nyilván kényelmesebb. Egész Európa és Magyarország küzd ezzel a problémával. Németország és Japán pár év alatt szorgalmas munkával újraépült a világháború után. Magyarország lakosságának egy része még mindig a közel 100 évvel ezelőtti Trianont siratja. Dolgozni, tanulni kellene, nem másokat okolni. Lokálpatriótának lenni, nem nacionalistának. Magyarországot szeretni, nem másokat utálni. Ennyi.
2012. aug. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 bary79 ***** válasza:
Jól van na! Bocsánatot kérek!
2012. aug. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Magyarországot szeretni, nem másokat utálni." ----- Ezzel tökéletesen egyetértek.

"Lokálpatriótának lenni, nem nacionalistának." ------ Ezzel csak akkor lehet egyetérteni, ha a lokál előtagot elhagyjuk. Valószínűleg hazafinak lenni-t akartál mondani, nem pedig helyi érdekű hazafit

"Magyarország lakosságának egy része még mindig a közel 100 évvel ezelőtti Trianont siratja."----- 1920, azaz Trianon után M.o. lakosságának csaknem az EGÉSZE Trianont siratta. És dolgozott, tanult, fejlődött, gazdaságilag elképesztő módon megerősödött.

"Dolgozni, tanulni kellene, nem másokat okolni." ----- Igen, ez is így van, csak akkor van baj, ha nincs munkalehetőség, tanulási lehetőség...

2012. aug. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A HARMADIK VÁLASZOLÓNAK:

Válaszod első részéhez szeretnék hozzáfűzni - részben családi vonatkozású adatokat.

Tehát Ezeket a kérdéseket szegezed az első válaszolónak:


"Első: éltél abban a világban,hogy nem tartod olyan rossznak?

Csak azok dicsőítik,akik nem ismerik a történelmet,csak azt fogadják el,ami dicsőíti Hitlert és Horthyt! Vagy a felmenői abban az időben a felső tízezerhez tartoztak. Nekik tényleg jó volt az a világ. "


Apai nagymamám 10 gyermeket szülő parasztasszony volt. Négy gyermekét tudta fölnevelni. Részben özvegyen. Édesapám a Horthy-korszak első másfél évtizedében szerezte meg előbb a néptanítói, aztán a középfokú tanári, majd felsőfokú végzettségeit. Doktori disszertációja elkészítéséhez a vármegyei főispán - mert kiváló tanulóként a megyének kötelessége ezt megtenni - juttatott ösztöndíjat. Hagyatékában föllelhető ez az okirat.... Ilyen indoklással. Amikor ezt elolvastam, elképedtem, hol is járunk mi most ehhez képest!!


Tehát itt egy nem felső tízezerhez tartozó mondja, hogy voltak jó oldalai is ennek a kornak, amit nem kellene elhallgatni. Mint pl. Klebersberg Kunó többezres tanyasi és falusi iskolaalapítása. Vagy a magyar (szerszám)gépipar talpra állítása annak dacára, hogy a román királyi hadsereg "tett arról" hogy eltűnjön a porondról. Vagy egyetemalapítás... (ld. Debrecen.)

2012. aug. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a világban nagyon is előítélik a fasizmust és a nácizmust, s még pár dolgot. A mai erős liberális tendencia elleni kiugrásként, inkább vállalják ezt. S a liberálisokat, összetévesztik a zsidókkal.

A történelembe, meg mindig akkor volt rossz, amikor szenvedtek. A Horthy korszakban 3millióan éheztek, szóval annak a 3milliónak biztos nem volt jó világ. Az én személyes véleményem, hogy egy egységes nemzetet kéne formálni, azokból akik valójában Magyarországot éltetik. Vagyis benne élnek. S nem azok akik a kétszínű brit és egyéb kapitalista kizsákmányolókat szolgálják. Az egységes erős nemzetek, erős nemzeti öntudattal képesek lennének, az erős emberi öntudatra, hogy tényleg egységet képviseljen az emberiség.

2012. aug. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!