Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Megtanulhat keveset beszelni...

Megtanulhat keveset beszelni az, aki amugy nem ilyen?

Figyelt kérdés

#sokat beszel #keveset beszel
2012. aug. 18. 01:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Parancsolsz?


Mármint nem nagy dumás? Akkor szerintem nem is lesz belőle az. Tapasztaltam saját magamon is.

2012. aug. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ugy ertem aki eleve kicsit tobbet beszel az atlagnal, az megtanulhat- e kevesebbet beszelni. Bocsi ha nem volt ertheto, kicsit mar faradt vagyok :-)
2012. aug. 18. 01:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nehéz visszafognia magát.
2012. aug. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az igaz. Azert meg remenykedem, hogy talalok valami megoldast.:D Bar annyira nem beszelek sokat, csak a baratomhoz kepest tobbet, ha vele vagyok.
2012. aug. 18. 01:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Önmagában értékes dolog, hogy gondoltál már erre, általában a hozzád hasonlók nem veszik észre magukat! :)

Ha nem idegesítő vagy semmitmondó, amit mondasz, akkor nem baj, hogy sokat beszélsz, a lényeg, hogy képes legyél figyelembe venni, ha a társaságod épp nincs olyan hangulatban, hogy hosszasan hallgasson, vagy nem vevő a témádra stb.


Amúgy van egy jó idézet Az ember tragédiájában, tényleg csak tréfának szánom, ne vedd sértésnek. :)

(Ádám mondja Évának, Negyedik szín)

"(...) Te csak

Beszélj, beszélj, hogy halljam hangodat,

Rezgése szűmön végigárjadozzon.

Akármit mondasz, mindegy; óh, ki kérdi

Mit énekel a kis madár, azért

Édes sejtéssel halljuk hangjait.

Te csak virág légy, drága csecsebecs,

Haszontalan, de szép, s ez érdeme."

Természetesen nem értek egyet Ádámmal :), de azért jót röhögtem, mikor ezt olvastam. :D

üdv!

2012. aug. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:-) Koszi a valaszt. Nem veszem sertesnek. Tudom azt, hogy nem veszes ez, es altalaban erdekes dolgokat mondok, es sokszor erdekli is. Meg ha nem beszelek, akkor mar hianyzik neki. Csak engem zavar neha. Bar van nehany ferfi baratja aki elol menekul emiatt, viszont velem megiscsak egyutt lakik. Inkabb magam miatt erdekel. Bar azt hiszem ez onkontroll kerdese. Neha ugy erzem, hogy energiat veszitek ha beszelek valamirol amit megtartanek ha nem tennem.
2012. aug. 18. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!