Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért a zsidók ellen van az...

Miért a zsidók ellen van az embereken nagyobb gyülőlet, amikor azok nem állnak eléd egy késsel az utcán?

Figyelt kérdés

Engem meg egy zsidó vallású ember se próbált kirabolni, megverni, meglopni, lehúzni egy szál cigivel. De ez a cigány szárm. emberekekröl nem tudom sajna elmondani..

Mégis mindenki a zsidókat szídja...

Pedig ök nem vernek agyon a keleti alúljárójában egy mp3lejátszóért...



2012. aug. 19. 15:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%

A beszűkült gondolkodás újabb mintapéldánya.

Az igazi bűnözők nem hordanak tetoválást,nem viselnek izom trikót és nem fenyegetnek késsel az utcán.

Az igazi pofik tönkre tesznek nem csak téged,hanem mindenkit ott ahol élsz.

Melyik a rosszabb?

2012. aug. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
24%
akkor te elégedett vagy az üzelti világgal, a bankokkal stb. Boldog ember vagy
2012. aug. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
20%

Feltehetnék mondjuk azt,hogy hatalomra jutna egy erősen szélsőséges nacionalista párt és kiebrudalná az országból a azokat a cigányokat akik nem ide valók(konkrétan sehová). Ez megeshet akár.

De a zsidóság ellen nem lehet mit tenni.Ebihalként nem tudsz bálna ellen küzdeni.

2012. aug. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
Mert ma divat mindenért a zsidókat okolni. Számtalan összeesküvés elmélet van,amit az ostobák elhisznek.
2012. aug. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%

"Miért a zsidók ellen van az embereken nagyobb gyülőlet, amikor azok nem állnak eléd egy késsel az utcán?"


Ők okosabban ölnek.

2012. aug. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
18%
Ők törvényesen gatyátlanítanak le!
2012. aug. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Az üzleti érzékükkel elért sikereik - mindegy, hogy milyen területen - sokakat ingerelnek. Másik, hogy ők nagyon összetartók, támogatják egymást, a keresztény ember - tisztelet a kivételnek - zokszó nélkül megfojtaná a másik keresztényt egy kanál vízben. Csak egy példa (még az "átkos"-ból): érettségivel irodai munkán dolgozó, mitugrász fiatal zsidó ismerősöm Bp-en nem tudta megoldani lakásproblémáját, de a végzettségével egyedül nem talált olyan vidéki állást, ahol lakást is kapott volna. Zsidó származású vezérigazgatóját korábban csak több száz méter távolságból látta. Bejelentkezett hozzá, elmondta neki, mi a problémája, és azzal fejezte be: te is zsidó, én is zsidó, segíts már nekem. Láss csodát, lett állás vidéken, lakással együtt. Ez a keresztényeknél nem működik!!! Hát ezért utálják őket, mert ott segítik egymást, ahol tudják.
2012. aug. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
15%
A zsidók jól bánnak a pénzel. Megpróbálják a másikat kihasználni anyagilag. Lehúznak pénzzel, sikkasztanak, átvernek.
2012. aug. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%
Kérdező! Minek rakod fel a kérdést, ha mindenkit csak lepontozol? B*szd meg!
2012. aug. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ki pontozott le? Én senkit nem értékeltem!
2012. aug. 19. 16:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!