Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti jártatok már úgy h az...

Ti jártatok már úgy h az egyik melletek nagyobb/kiseb mint a másik? Ez miért van, és mit tudok ez ellen csinálni?

Figyelt kérdés
Nekem a jobb mellem a nagyobb.
2012. ápr. 14. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyszer olvastam, hogy ez szinte minden nőnél így van. Nem lehetnek teljesen egyformák, de ezt hidd el senki nem veszi észre.
2012. ápr. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon észrevehető a különbség,és engem eléggé zavar.
2012. ápr. 14. 17:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy szobatársam a koliban, amikor egyetemista voltam, akinél ez volt a helyzet, mint nálad. Őt nemigen zavarta.


A legjobb, ha elfogadod magad olyannak, amilyen vagy. Ha nagyon zavar, akkor ajánlom azt, hogy vegyél olyan melltartót, amely betétes, és az egyikből (a nagyobbik mellednek valóból) vedd ki a betétet, a másikban hagyd benne. Elég jól kiegyenlítődik a különbség, ami peidg azután is látszik, az normális.


Nem tudom, hogy hány éves vagy, de ha 22-23 körül, akkor kérhetsz egészségügyi plasztikia műtétet is, amelyet a TB valószínűleg támogat, ha pszichésen ez indokolt (azaz olyan nagyfokú szenvedést jelent neked ez az aszimmetria, hogy emiatt depressziós leszel, vagy az önértékelésed mélyen sérül). Nem plasztikzsákra gondolok.


Jó erre a gondra egy kiadós beszélgetés anyuval is, vagy a lánytesóval, vagy ha nincs, akkor unokatesóval, vagy barátnővel. Ha nagyon elkeseredsz, akkor pár alkalom csacsogás egy pszichológussal sem árt.

2012. ápr. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!