Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mibe menjek pótvizsgára?

Mibe menjek pótvizsgára?

Figyelt kérdés
Irodalomból buktam most pótvizsgázok először és nem tudom mit vegyek fel a farmer még belefér de inget nagyon nem akarok póló közöl is milyet?? fehéret vagy jó a szines is ?

2012. aug. 22. 16:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk nekem tök mind1 hogy te miben mész, tőlem sado-mazo latex cuccban is mehetsz, max a tanár néz furán :DD

A kockás ing szerintem oké.

2012. aug. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
nekem annyira nem mind1 hogy megyek csak kéne kinézni vlahogy :D köszi
2012. aug. 22. 16:53
 13/19 anonim válasza:
Inkabb else menyel szerintem:!!!
2012. aug. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
én régen simán rövidnadrág és pólóba mentem :D
2012. aug. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
osztálytársam tavaly hawaii nadrágban, fehér atlétában és tangapapucsban ment be...:DDDDD De Ő jóba volt nagyon a vizsgáztatójával:)
2012. aug. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Fehér rövid ujjú ing/betürve/ és szövetgatyó,lehetőleg ne sportcipőben.Ha látja a vizsgáztató hogy komolyan veszed az egészet, akkor az már egy jó pont.De szerintem ezt tanár is válogatja.Te jobban ismered.Ahhoz nagyon tudnod kell,hogy lazáskodj,de ha pótvizsgáznod kell akkor ezt nem is feltételezhetjük.És kéz és lábtőrést.
2012. aug. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Mindenképp ing legyen rajtad, meg hát nadrág is jó lenne ha fekete lenne, bármilyen meleg van. Hiába tudod, utcai ruhába egy tanár sem fog megtisztelni, nekem a tanáraim is kiöltöztek pótvizsgára. Mindegy hogy csak pót,de vizsga, illene kiöltözni, különben már az elején leírod magad. Tapasztalat, nálunk azért látszott hogy a tanárok már hogy állnka hozzá a sima pólósokhoz, akik nem öltöztek ki. Szerintem mindenképp öltözz ki,bármiből is buktál, bárhogy is tudod.
2012. aug. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ha biztosra akarsz menni, akkor öltözz ki. Abból nem lehet baj. Jó benyomást teszel, és ez segít(het) a sikeres vizsgában.
2012. aug. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Nagy László Richárd válasza:
Úgy menny ahogy rendes tanítási napon.
2012. aug. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!