Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Menjek Erdei iskolába?

Menjek Erdei iskolába?

Figyelt kérdés

10/L

Bántanak az osztálytársaim, életveszélyes helyeken megyünk (majdnem leestem a hegyről), 10km gyaloglunk.

de jó helyekre megyünk.

menjek szerimtetek?



#anya #hiány #végigsírom #tábort
2012. aug. 17. 23:33
 1/4 anonim válasza:
Az erdei iskola mindig jó buli. Lehet, hogy full lepusztult helyeken voltunk de az a sok hülyeség amit csináltunk felejthetetlen.. Megéri elmenni én azt mondom.. 17/L
2012. aug. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csakhogy előző és kérdező között HÉT év van, és ez is a 20 éves kategória alatt... kicsit érdekes így, ami neked buli 17, az nem biztos hogy neki is az. :)

Ettől függetlenül én osztom a véleményed, és ne vedd ezt leszólásnak.


Szerintem menj mindenképp, 10km egyáltalán nem sok, az életveszélyes helyeket inkább tekintsd érdekes vagy jó helyeknek, és persze alapjában véve vigyázz magadra. Magadra legfőképp, aztán jöhetnek a többiek (főleg azok, akik nem "bántanak"). 18F

2012. aug. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Egyet értek a felettem lévővel szerintem ne hagyd ki és vigyázz magaddal ha az osztálytársaid bántanak szólj az osztály főnöködnek!És próbálj olyan osztálytársakkal lenni akik rendesek! Hidd el jól fogod magad érezni!
2012. aug. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Kedves második, én sem 17 évesen járok erdei iskolába, hanem mikor 3-os, 4-es, 5-es voltam, és abból indultam ki, de nem vettem annak! :)

Én személy szerint imádtam a közös programokat, túrázás, számháborúzás az erdőben, éneklés, éjszakai hülyülések, pocsék kaja. Ha majd nagyobb leszel és visszaemlékszel a ' legrosszabb' emlékeiden fogsz a legjobbakat mosolyogni :))

2012. aug. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!