Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért csinálják ezt a szomszédok?

Miért csinálják ezt a szomszédok?

Figyelt kérdés
Ha évente egyszer tartok egy nagyobb összejövetelt mikor egyedül vagyok otthon ,nem zeng azért az egész ház,de mondjuk 10 ember hangosabb ,akkor jönnek át a szomszédok hogy rendőrt hivnak stb.de ha a szüleimnél vannak más emberek ugyanolyan zajjal kb,akkor nem persze nem jönnek át..volt olyan eset is hogy átjött az egyik nő hogy menjek szépen végig a házba és kérjek bocsánatot minden egyes lakótól..nem értem egy évben egyszer kétszer egy hangosabb estét miért nem lehet kibirni..amikor a szomszéd nekiáll fúrni reggel 9kor én sem megyek át hogy menj mindenkihez oda és kérj bocsánatot..tényleg olyan nehéz kibirni egy évben egyszer max kétszer egy hangosabb estét?És nincs kisgyerek a házban és pénteki vagy szombati napról van szó..Én ha külön élnék évi egykét alkalomnál biztos nem rontanám el más szórakozását,bedugnám a fülem és kész..

2012. aug. 26. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Most ezt mondod, mire megöregszel, akkor meg te leszel az idegesítő szomszéd, aki a rendőrt hívja csendháborításért :D


Megértelek amúgy :/ nem mehettek el inkább bowlingozni? Ott is lehet ahngosan zenét hallgatni, vagy discoban is. nem kell otthon zargatni a szomszédokat, és abból senkinek nem lesz baj.


18/L

2012. aug. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szoktunk járni szórakozná máshova is,de néha jó egy kisebb "házibuli",egy évbe egyszer kétszer,mert ha egész évbe hangos lennék oké..de igy nem értem a felháborodást..
2012. aug. 26. 18:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Én soha nem hallgatok úgy zenét, hogy a szomszéd is hallja. Tudom, van, ami hangosan jó, ahhoz felrakom a fülest. Én nem tudom úgy élvezni a zenét, hogy tudom, hogy mások falra másznak tőle. Engem is idegesít, ha a szomszéd bömbölteti.
2012. aug. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lakógyűlés, ott lehetne erről kicsit dumálgatni, hogy ki mit szeretne... :)


vagy buli előtt 3 nappal kiraksz egy kis lapot, hogy elnézést, de ez várható.


a szüleid is ugyanabban a házban élnek?

2012. aug. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
itt nem a mindennapokról van szó mert természetesen én sem bömböltetem a zenét,de egy összejövetelen otthon érdekes lenne bedugni a füleket :) és nem is konkrétan csak a zene hanem 10-15 ember egyszerüen nagyobb zajt csap mint mondjuk 3-4..de egy évben egyszer szerintem elviselhető lenne..igen a lakógyülés nem lenne rossz ötlet..de érdekes mert a szomszéd házban ordibáló kisebbségiekhez soha nem akarnak rendőrt hivni,pedig a szobámba hallom hogy mikor ment el a boltba meg stb..:)
2012. aug. 27. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!