Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom és én szembe szomszé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom és én szembe szomszédok vagyunk. Az anyám nem egészen van odáig a családért, és mióta tudja, hogy együtt vagyok a fiúkkal, folyamatosan tilt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Falun lakunk. Már lassan fél éve vagyok együtt a szembe szomszédommal. Mióta beköltöztünk ide tatabányáról, azóta ismerem. Egy jó 10 éve. Én most vagyok 18, ő 19. A barátságból valahogy szerelem alakult ki. Anyám mindig is utálta a családot. Soha nem jött ki a szülőkkel, ezért nem is nagyon keresték egymás társaságát. Amikor megtudta, hogy együtt vagyok a fiúval, (nem sokáig lehetett ugye titokban tartani, falun gyorsan terjednek a hírek), egyből mindig nagyon sok dolgot kellett itthon csinálnom.Olyanokat is, amiket előtte nem. Természetesen eleget tettem,utána meg amikor mentem volna el, "haverokhoz" kérdezte hogy a barátom ott lesz-e. Mondtam neki hogy természetesen, hát ha együtt vagyunk valószínűleg vele leszek. Mostanában már lassan ott tartunk, hogy nem enged ki a faluba, csak akkor ha biztosra tudja, hogy barátnővel leszek. És szét akar szedni a barátommal. Valamelyik nap közölte, hogy ha nem vetek véget a kapcsolatnak, akkor költözhetek apámhoz be tatabányára.Már nagyon zavar, és nem érti meg, hogy szeretem, és az, hogy ő nem szereti az ő szüleit rám egy cseppet sem tartozik! Nem tudom mit csináljak...
2010. aug. 21. 16:00
 1/2 anonim ***** válasza:
legjobb védekezés a támadás. mondd meg neki, hogy ha egyáltalán nem szeret téged, akkor jobb is lesz, ha visszamész édesapádhoz, és többet nem találkoztok..nézd csak meg, hogy ezt nem fogja elengedni a füle mellett.
2010. aug. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
próbáld elmagyarázni anyukádnak,hogy a fiu rendes,és jol bánik veled,meg,hogy nagyon szeretitek egymást,és talán megbékélne ezzel.
2010. aug. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!