Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Vannak most már MO. -n olyan...

Vannak most már MO. -n olyan kulturált szaunák, ahol az emberek ruha nélkül, és nem tocsogós uszodai ruhában szaunáznak? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok ki mit lát kishazánkban, eddig sokszor lehetett hallani, hogy nálunk ez abszolút elutasított műfaj. 1-2 éve voltam Debrecenben wellnesezni, ahol habár lepedőbe csavarva kellett ücsörögni, de már így is jobb volt egy fokkal, mint ruhában ülni. Azóta nem is vágyom olyan helyre, ahol fürdőruciban is lehet izzadni, de mégis csak ebből van a több.


Ki mit lát? Kinek mi a véleménye?



2012. aug. 27. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Otthon a saját szaunában nyugodtan lehet ruha nélkül is szaunázni, de nekem ne kelljen már másnak a lógó testrészeit nézegetnem...
2012. aug. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem kell, nem erről van szó. Ugyanakkor te se akarj egy közösségi térben fürdőruhát olvasztani.
2012. aug. 27. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!