Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Titeket is zavar, ha valaki...

Titeket is zavar, ha valaki akivel beszélgetsz, nem veszi a napszemüveget? Illetlen dolog ez?

Figyelt kérdés
2012. aug. 31. 15:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Ha olyan sötét a napszemüveg, hogy nem látszik a szeme, akkor ez egy oltári nagy bunkóság, körülbelül akkora, mintha az arcodba böfögne. Ha a napszemüveg átlátszó, tehát csak egy kicsit sötétített az üvege, akkor nem baj, mert így látod a szemét.
2012. aug. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, amennyiben a napszemüveget a nap ellen használja a napsütötte utcán. Egy boltban, zárt térben, vagy este zavar.
2012. aug. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Igen, engem is zavar.
2012. aug. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
Engem is zavar. Főleg olyan helyen, ahol nam is süt a nap. Szerintem bunkóság (persze, csak ha nincs vmi szembetegsége avgy ilyenek), de csak és kizárólag ezért még nem írok le valakit.
2012. aug. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, ettől függetlenül illetlen dolog.
2012. aug. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha kint az utcán pl biciklizés közben beszélek vele akkor nem zavar, vagy ha rajtam is van.

De ha szemtől szembe pl egy padon ülve akkor azért illik levenni.

2012. szept. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Engem határozottan zavar. Én szólni is szoktam érte, hogy legyen már szíves... Mert én is leveszem, ha valakivel beszélek, ennyivel megtisztelem őt, és viszont elvárom.

Persze ha épp pont a szembe süt a nap erősen, oké, nem fontos akkor...

Pl elég nagy bunkóság boltba így bemenni, pláne az eladóhoz így beszélni...

2012. szept. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
"nem veszi a napszemüveget"Felölem lophatja is,csak ha velem beszél,vegye le.
2012. szept. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Engem nem zavar, mivel senki nem tudhatja hogy a másikon miért is van napszemüveg. Nem feltétlen kell hogy tűzzön a nap, a fényérzékenyeknek akármilyen kellemetlen is a dolog muszáj hordani egy teremben is. És több a fényérzékeny ember mint azt bárki is gondolna. Vagy ha valakinek műtötték a szemét 1 évig hordani kell...illetve lehet még 1000+1 ok. De persze ha valaki csak azért mert így érzi magát trendinek, na az gáz.De ezt csak az adott illető tudja eldönteni. Nekem is volt olyan hogy bementem ügyet intézni nem vettem le. De azért mert előtte 3 héttel műtötték a szemem, igaz én szóltam hogy azért nem veszem le mert...A bunkó tekintet egyből átváltott megértőre. De elítélni ezért valakit nem lehet, mert sose tudhatod.
2012. szept. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ha noincs valami betegsege vagy valami zavaro tenyezo engem zavar szeritem sunyi az illeto
2012. szept. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!