Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Elfelejtettem anyát felköszönt...

Elfelejtettem anyát felköszönteni, csak másnap tettem, röstelltem, erre direkt ő is így köszöntött fel. Ez nem durva?

Figyelt kérdés

épp akkor kimentem külföldre, átvertek, azt sem tudtam hogy jutok haza, tiszta kálvária volt 2 napom, így anya köszöntése kimaradt,(habár végig vele tartottam a kapcsolatot) itthon ő emlékeztetett rá, másnap szégyellve magam, de felköszöntöttem. erre ő direkt elhúzta a következőleg nekem jött névnapom miatti köszöntésem. most esett le, hogy direkt csinálta.

szerintem ez a rosszindulat határát súrolja. vagy inkább túl is lépi azt.

nem?


2012. szept. 2. 09:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

hülye vagy miért tenné ennyire rossz a kapcsolatotok? Nem ugye,mert amikor bajban voltál segített tartotta benned a lelket. Eszedbe sem jutott,ohgy ő is csak elcsúszott?

ugyan már minek dramatizálni, túl reagálni.

2012. szept. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem jó a kapcsolatunk, anno kidobott otthonról, csak én nem tartok vele haragot
2012. szept. 2. 10:06
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Nekem aztán tökmindegy, hogy ki mikor köszönt fel. Rendszeresen elfelejtem a szülinapomat, meg a névnapomat is, szóval mindig meglepetés, amikor jönnek a köszöntések. :)


Szerintem ne dramatizáld túl. Ha tényleg direkt csinálta, akkor elég gyerekes, de lehet, hogy csak tényleg elfelejtette.

2012. szept. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Ha rosszindulat, ha nem nincs belőle semmi különös. Úgy gondolta, hogy visszaadja, ennyi.

Engem a nem rég volt névnapomon a családtagjaim alig óhajtottak felköszönteni, sőőt, keresztanyám, aki mindig felköszönt, hoz ajándékot, na ők most azt se mondták, hogy boldogat. Ez van. :D

2012. szept. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
azért elfelejteni és szánt szándékkal elhúzni egy köszöntést, szerintem nagy különbség
2012. szept. 2. 10:24
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen felesleges ezen drámázni, nincsenek nagyobb problémáid!?
2012. szept. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én nagyimat úgy köszöntöttem fel, hogy 4 nappal később, mert mindegyik nap dolgoztam (13 órában), nem azon járt az eszem, hogy kinek milyen névnapja van. Felhívtam Isten éltessen stb, erre szemrehányóan közli, hogy egyrészt mi az, hogy csak most köszöntöm fel, meg milyen magyarázat az, hogy nincs időm és dolgozom. Vannak nagyon hálás emberek. De mind1 is, mert ez az a nagyim, akivel hónapok óta nem lépek kommunikációs kapcsolatba. Ha tényleg úgy van, ahogy Te mondod, akkor ez elég gáz viselkedés anyukádtól. Hihetetlen, hogy egyes embereknek milyen jó dolguk van, amikor a legnagyobb gondjuk az életben az, hogy vki egy nappal később köszöntötte fel őket.
2012. szept. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

csak én ezt egy anyától nem vártam volna


bosszút, ráadásul olyanért, amit nem szánt szándékkal követtem el. pedig nem egy intelligenciátlan nő. vezető beosztásban van.


hogy nekem mindig csalódnom kell anyában, és a mai napig is, fel nem foghatom

2012. szept. 2. 12:55
 9/11 anonim ***** válasza:
arra nme gondoltál,ohtgy ugyanezt gondolta ő is rólad? hogy mivel rossz akapcsoatotok annyiba sem veszed,hogy felköszöntsd.. de tudod mit az életben sojha nagyobb bjaod ne legyen a felköszötösdinél!
2012. szept. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

mivel egyfolytában tartottam vele a kapcsolatot és végig tudta milyen kálvárián megyek keresztül, 100 % hogy tudja, hogy nem voltam rosszindulatú.

amúgy meg nem értem miből gondolják egyesek, hogy ez lenne a legnagyobb gondom. csak azt lehet kiírni, vagy mi?

2012. szept. 2. 14:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!