Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan tudnek megvaltozni?

Hogyan tudnek megvaltozni?

Figyelt kérdés
Bizonyos tulajdonsagaimat megszeretnem valtoztatni. Tisztelem embertarsaimat, a termeszetet. Odafigyelek masokra, es megerto lany vagyok. Ami gyengeseg, hogy oszinte vagyok, es szokimondo, es neha gyorsan felkapom a vizet. Ugy latom, az elet inkabb a diplomaciai erzeket kovetelne meg, de sajnos en arra emberi kacsolataimban alkalmatlan vagyok. Munkahelyen meg valahogy, de mas jellegu kapcsolatokban oszintesegre vagyok. Szeretnek megvaltozni diplomatikussa, aki tud hallgatni amikor neki ugy jobb, es oszintesegevel nem vagja maga alatt a fat. Lehetseges ez? Otletek? Koszi.

2012. szept. 9. 00:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha tényleg akarod, lehet persze. Nem kell hozzá egyéb, mint jó önismeret és az, hogy tudd, min akarsz változtatni. Minden egyes nap egy picit mozdulj abba az irányba, és meglátod, ha nem is gyorsan, de beindulnak a változások.
2012. szept. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!