Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek a rózsafüzért azt...

Asd0869 kérdése:

Szerintetek a rózsafüzért azt lányok is hordhatják vagy csak fiúknak a "menő"? :')

Figyelt kérdés
2012. szept. 9. 18:01
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
A rózsafüzért szerintem nem menőségből kellene hordani hanem mert vallás és Isten,Krisztus hive vagy!!!
2012. szept. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem vagyok vallásos, de ki tud borítani, ha valaki úgy hord valamit, hogy nem is tudja, mire is való igazából. Vagy ha tudja, akkor is tesz rá, csak mert szerinte jól néz ki.
2012. szept. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Hogy az előttem szóló szavaival éljek "Krisztus híve" vagyok, de nem aggatom magamra a rózsafűzért. Szerintem nem olyan mint a nyaklánc vagy a bizsu.

De te tudod.

Ha van mögötte valami (Mária tisztelet, hit stb.) s vállalod/vallod is, akkor viseld, de csak trendiségből inkább ne. Mert ha valaki megkérdezi, hogy miért viseled, akkor mit mondasz? Mert menő.


Szerintem Mária nem azért mondott "IGEN"-t az Úrnak, mert menő akart lenni, s Jézus sem azért feszíttette magát keresztre, mert menő akart lenni.

2012. szept. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Ha meg bazir menő akarsz lenni, akkor öltözhetsz rabbinak is, csak meg kell növesztened a pajeszodat 20-30 centisre, anyu hajsötőjével bepöndöríteni, hogy minden lépésnél le, és fel ugráljon, majd nyomsz a fejedbe egy fekete kalapot, és fekete hosszú ruhába öltözöl..... Egy SZTK keretes szemüveggel megspékelheted akkor leszel igazán menő! :p
2012. szept. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Na ez akaszt ki ha valaki menőségből hord ilyen szent tárgyakat, pedig nem is vagyok nagyon vallásos.
2012. szept. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A Tengerész ***** válasza:
Nem "menő". Lányoknak szoknya alá bugyit nem hordani a "menő". Ezt a fiúk se tudják überolni.
2012. szept. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%

Jogos a kérdés: ha megfigyelitek, szinte minden maffiózónak,qrvának és gengszternek ott lóg a nyakában a kereszt. Tehát miért is ne: a rózsafüzért is hordhatod nyugodtan. A sátánista összejöveteleken vagy punk rock koncerteken nagyon menő tud lenni.

Apropó: tudod, mire való a rózsafüzér?

2012. szept. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Úgy utálom, ha valaki csak menőzésből hord valami jelképet, de azt se tudja, mi az.
2012. szept. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
A rózsafüzért imádkozás közben "morzsolgatjuk"!Nem nyakba akasztva hordjuk!
2012. szept. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ekkora barom kérdést rég olvastam. Egyet értek az előzőekkel. Ne azért hord mert menő. A sátánistás dologról meg annyit,hogy azok idióták. Hordhatnak bármit attól még azok. Nézte valaki mik vannak leírva a ,,szent könyvükben,,? És még nem tiltották be :S
2012. szept. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!