Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi az oka annak, hogy sok...

Mi az oka annak, hogy sok tizenéves nem a saját nevét írja ki facebook-on, hanem valami zagyvaságot?

Figyelt kérdés

Annyira értelmetlen és idétlen, ráasásul marhára nem vicces, maximum csak szánalmasan nevetséges! Na meg akkor, hogyan keres rá egy ismerőse, meg se tudja találni ha a nevét beírja a keresőse, emiatt is bosszantó!


"Nikcsi vok oszt cső"... valahogy nem csak nekem fáj az a szellemi sötétség ami ebből árad?!



2012. szept. 9. 22:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Az okát nem tudom, de rendkívül primitív dolognak tartom.

Nem lehet, hogy ezek az emberek tényleg primitívek?

2012. szept. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
67%

Az oka az amit te is leírtál, éspedig a leírhatatlan szellemi sötétség! Nem gondol bele abba, hogy nem találnak rá az ismerősei, mert nincs mivel belegondolnia.


Iszonyat silány a tizenévesek nagyrésze, mind lelkileg és mind szellemileg! Próbálj meg egy átlag mai kamsszal dumálni! 5 perc után hülyének fog nézni, mert nem az ő szintjén vagy (lenn, legeslegmélyen) és tudsz beszélni! Nem kell absztrakt szavakat használnod, csak simán, magyarul beszélned! Neki az már sok lesz és a maga makogó módján elküld a búsba (saját tapasztalat)!


A 14 éves uncsim erről tudna mesélni! Ő most 8-os és egy értelmes kiscsaj, aki imád olvasni és a szeméből ki lehet olvasni az észt, de emiatt maga a pokol számára a suli, mert utálják, mert nem makog, mint az osztálytársai, csak azért strébernek bélyegzik mert tud fogalmazni!

2012. szept. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, mit gondol, amikor egy ilyen névvel és egy olyan profilképpel, amin az arcának a negyede ha mondjuk látszik, bejelöl ismerősnek? Mondjuk azt hiszem, nincs is egy ilyesmi nevű ismerősöm se :D Igen, szerintem is szánalmas. Az oka meg? Mások is ezt csinálják. Feltűnő. "Menő". Vagy mittudomén, úgy látszik, én nem vagyok menő.
2012. szept. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Na de azért, én vagyok megint, 23:21, és szeretném kikérni a mai fiatalok legalább egy része nevében ezt a "lelkileg és szellemileg silány jelzőt"... mert már nem azért, most le lehet nézni engem, de azért szerintem nekünk sem könnyű. Nem is beszélve arról a számtalan emberről, akik csak úgy általánosságban sértegetnek minket, még csak nem is gondolva arra, hogy nem magunktól lettünk ám ilyenek, valakik fel is neveltek minket, esetleg tévét is szoktunk nézni... Egyébként bocsánat az előző válaszolónak, nem őt szeretném ám sértegetni, ez nem rá vonatkozott. Csak eszembe jutott róla.

16/L

2012. szept. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Hopsz, és már megint én, az idézőjelet nem a "jelzőt", hanem a "silány" után kívántam tenni... csak hogy egyértelmű legyen, aztán többet nem zavarok itt senkit :)
2012. szept. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Amíg egy-két tizenhat éves így gondolkodik, addig talán nincs nagy baj.
2012. szept. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
13%

talán mert nem akarnak személyeskedni. magánügyeket kiteregetni. megnyílni vadidegeneknek.

a való életben sem mutatkozunk be minden jött mentnek. és a facebookon azért vannak jócskán.

2012. szept. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Utolsó hozzászóló! Ne vonj le ilyen messzemenő következtetéseket, maradjunk abban, hogy simán sötétek mint az éjszaka! Olvass bele az adatlapjukba, kőkeményen agysejtpusztitó amit ott látsz ás olvasol az egymáshoz írt kommentjeikben!


Zavarja ha mindenki látja? Na ne "mond"! Ezért van az, hogy valami "cukcsi-mukcsi" álnévvel felregisztrál, aztán a profilképen jó, hogy nem szinte félmeztelenül a p*csét mutogassa?! Aki kis szende félénk lélek aki nem meri magát megmutatni, igaz?!


Másrészt aki a neve alapján keres rá, az ismeri, tehát attól nincs félnivalója. Ha normális képeket tölt fel, normális adatokkal és névvel abból semmi baj nem lehet! Ha meg ilyen paranoiás, hogy álnév kell neki, akkor ne cs*szze fel magát közösségi oldalakra!

2012. szept. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
Én magam is tizenéves vagyok ( 17 ) , bár én sem értem miért írnak egyesek ilyen neveket a facebook oldalukra. Gondolom kifejezik saját függetlenségüket vagy nem tudom...Amúgy azt is szoktam nézni hogy , amikor 1-2 fénykép készül, a mellé hogy kerülnek életbölcsességek? Már mint minek írják oda?
2012. szept. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez ismerős! :D A képe fölött egy komplett szofista bölcsesség, a képen meg fürdőruhában pucsít! Micsoda kohézió! XD
2012. szept. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!