Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Comb és csípő röntgenre illik...

Comb és csípő röntgenre illik tangát felvenni? 17/L

Figyelt kérdés

2012. szept. 14. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan, a röntgenezett felületeken úgy sem lehet ruhadarab.
2012. szept. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
xD Szerintem a nőt nem fogja zavarni, a pasit meg főleg.
2012. szept. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább sima bugyit vegyél fel, mivel majd le kell vetkőznöd és kitudja ki lesz ott. :)
2012. szept. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Első, nem mondod jól. Nekem fél éve röntgenezték a csípőmet, és csak a nadrágomtól kellett megválnom, az alsóneműről szó sem esett. Ami a kérdést illeti, szerintem olyanban menj, amiben kényelmesen, jól érzed magad. Ha épp egy tanga az, akkor tanga. Senki nem fog megszólni.
2012. szept. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A RTG sugárzást csak a ruha fémrészei zavarják (árnyékolják).Akár rakott szoknya is lehet rajtad.:)
2012. szept. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad, hogy lány vagy fiú vagy, de mindegy is, mert így is úgy is bátran vehetsz tangát. :)

Ma már a tanga egy teljesen elfogadott alap fehérnemű, semmi szokatlan, vagy kivetnivaló nincs benne. Lányokon meg főleg. Én fiú vagyok, évek óta tangát hordok, és voltam már medence röntgenen is tangában. Igazából, mindenhova tangában megyek, nem szoktam egy orvos, vagy akárki kedvéért mást venni. Eddig még nem hogy nem tették szóvá, de még rosszalló tekintetet sem vettem észre. Ha valakinek piszkos, vagy büdös a fehérneműje, az inkább a gázos, igénytelen, nem illő.

2012. szept. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!