Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Algériában mi a jellemző...

Algériában mi a jellemző viselkedési mód? Gondolok itt utcai megjelenésre, vallási szabályokra, családi életre.

Figyelt kérdés

2012. szept. 17. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyiptomban élek. Itt mentem férjhez és most várjuk a második babánkat. Írj privit és mindenre válaszolok. :)
2012. szept. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsanat, de megmondom a szemelyes tapasztalatomat, bejartam minden eszak-afrikai arab es egyeb arab orszagot, de Algeria az arab tarsadalom sopredeke, minden kepmutatas es minden masodik ember hazudik, senki sem bizik senkiben, az Aids betegek szama megkozeliti a 25 szazalekot, a munkanelkuliseg 50 szazalek. Az utcai megjelenes is csak kepmutatas a fatyolba burkolt nok kozott is rengeteg a prostitualt, a nos ferfiak 90 szazaleka megcsalja a feleseget, a noknek semmibe sincs beleszolasa, ha ezt teszi a ferje jol megveri. En vigyaznek a helyedben, Egyiptomban meg eleg demokratikus a nok helyzete, mobarak megdontese ota meg torveny is van, de Algeriaban nem sok, ott meg a konzul sem tud segiteni ha bajba kerulnel!!! Nem ismerem a ferjedet, a csaladi hattered, ez csak egy egyszeru figyelmeztetes, nem fontos figyelembe venni, sok no van Iranban es Algeriaban a ferje fogsagaban! Ajanlok egy filmet hogy nezd meg,a youtubon megtalalod, cime: Lanyom nelkul soha.
2012. szept. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok férjnél. A szinglik életét élem, csak érdeklődni szeretnék, mert kíváncsi vagyok. Ez csupán tudásvágyam enyhítésére szolgál.
2012. okt. 2. 17:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsanat, most latom hogy elneztem , az egyik valaszado irta, hogy egyiptomban el, nekem kairobol egy het is sok volt.....
2012. okt. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Én 2 hete jöttem haza Algériából!Tigzirtben voltam az algír vőlegényemmel!Ő Kabyl,nem arab,nem muzulmán.Ott a nők többsége úgy öltözik ahogy európában.Az úton fogta a kezem ,de a csókolózás az úton nem elfogadott!Életem legszebb 10 napját töltöttem ott.Májusban visszamegyek és összeházasodunk.Nem tudom ,hogy az arabok(muzulmánok )hogyan élnek,de azt tudom ,hogy kabyliában ,nagyon normális a nők helyzete egy családon belül!Megbecsülik őket,és tisztelik.
2012. nov. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!