Miért szólt be?

Figyelt kérdés

Az egyik tanárom ma délelőtt megállított a folyosón, félre hívott, és mondta, hogy 'pocakos lettem' a nyár alatt, és mondta, hogy az osztályában a lányok a nyár alatt 15 kg-ot fogytak. Mondtam, hogy nem tehetek róla gyógyszert szedek (fogamzásgátlót, bealoc-ot, frontint), és különben is...


Tudom, hogy rám fér a fogyás, mert híztam, de már kicsit unalmas, hogy pár éve eljátszotta ugyan ezt, annyi különbséggel, hogy az osztály előtt tette ezt. Nem sértődtem meg rá, nem húztam fel az orrom, úgy teszek, mintha nem történt volna semmi, de eléggé bántott.


u.i.: tudom, miért szól be


18l



2012. szept. 18. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Abban hogy pocakos lettél semmi beszólás nincs, Ezt megjegyzésnek hívják.

Te rajtad áll hogy megfogadod a véleményét, vagy sem.

20/F

2012. szept. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Nem értem, milyen jogon hozza ezt egyáltalán szóba!?!? :o Semmi köze hozzá, ki hogyan néz ki.

Ezt nyugodtan mondd meg neki legközelebb, ha esetleg lenne még ilyen.

2012. szept. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
most akkor tudod? akkor mondd már el!
2012. szept. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Feltetted a kérdést: Miért szólt be? ...majd a végén írod: u.i: tudom, miért szólt be. Akkor ha tudod, miért kérdezed? u.i: Mi honnan tudhatnánk?
2012. szept. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó GYP-s... Én értem a kérdést. Igazság szerint eléggé megdöbbentő. Hogy lehet ennyire tapló, egy tanár? Ilyenek nélkül is épp elég nehéz egy középiskolás élete... Emlékszem, még elsőben, nehezen találtam a helyem, nem tudtam igazán beilleszkedni még az elején. Akkoriban nem éltünk rosszul, futotta drágább márkás cipőre. Mivel még soha nem volt ilyesmi a lábamon, nagyon örültem neki. a tanár észre vette, és az egész osztály előtt megkérdezte, hogy mennyibe került ez a cipő? Mivel tudtam, hogy van köztünk olyan is, akik kevésbé élnek jól, próbáltam valami vállalhatót mondani, de hatalmas égés lett belőle... Életem legkínosabb pillanata volt, pedig már 25 vagyok. Azóta sem éreztem olyan szégyent, és égést, mint akkor. Kicsit oda figyelhetnének a tanárok, miket beszélnek, mert évekre megkeseríthetik egy törékeny kamaszodó csemete életét. Én megértelek. Ha most görcsölsz is ilyesmin, majd elnövöd.
2012. okt. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!