Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mennyi a havi összbevételetek...

Mennyi a havi összbevételetek a családban és abból mennyit tesztek felre ha félretesztek egyáltalán?

Figyelt kérdés
2012. szept. 20. 10:43
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
16%
bocsánat egy nullával több,de ezt gondolhattad is volna.
2012. szept. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat és ti hol vásároltok ruhákat? Konkrétan alkalmi ruhára gondolok. Mert a többit én is megtudom oldani olcsón de az alkalmit azt nem
2012. szept. 20. 11:20
 13/48 A kérdező kommentje:
9es de jó neked akkor barhol vásárolhatsz mit dolgoztok?
2012. szept. 20. 11:21
 14/48 anonim ***** válasza:
61%

Én egy boltban dolgozom (külföld) a párom pedig a fémiparban dolgozik (külföld)

Sopronban élünk.Nem értem miért lettem lepontozva?

2012. szept. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
91%
Minden hónapban azért nem kell alkalmi. Egy két szép alkalmira pedig spórolni kell.
2012. szept. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
64%
Jah, hát elnézést, azért nem gondoltam volna, hogy kajára elmegy havonta 200 000 ft. Én kérek elnézést, tényleg, hogy lehettem ilyen buta, hogy erre nem gondoltam egyből... :)))
2012. szept. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
55%
3 fő, össz. kb. 310e Ft. Ebből majdnem 200-at félre, de én igen zsidó vagyok. 36 n, 45 f, 10 gy.
2012. szept. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
44%
Igen elmegy annyi.Én nem E betüs dolgokkal etetem a gyerekeimet.Most ezzel mi a problémád?Biztos nem a kaján fogok spórolni,ha kéne.
2012. szept. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
62%

Nekem gyed+csp 120, férjem fizetése 400+5 kajajegy + 20e egészségpénztár. Ebből vesszük a pelenkát, gyógyszereket, popsitörlőt.

A férjem most van kint külföldön, ez az első hónap, de elvileg olyan 250-nel lesz magasabb a fizetése.


Több megtakarításunk van: lakáskassza, chf alapú, olyan ami aranyban van. Ez olyan havi 100-120. A többi ami marad megy egy sima megtakarítási számlára amihez hozzáférünk ha kell, de fizet kamatot ha nem.


Hitel csak lakáshitel, dolgozói kamatmentes költsön, nem vészes.


Alkalmi ruha: jó kérdés, nem tudom, turkálóban lesz-e. Pesten biztos. Még H&M, C&A esetleg, de nem hiszem hogy nagyon olcsó lenne.

Neten is megnézheted: jófogás, vatera, teszvesz stb.

2012. szept. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
60%

1,8 millió forint a havi jövedelmünk kettőnknek.

Saját házban élünk, hitelünk nincs. 1 gyerek van, 2 éves, így az ő fenntartása sokba kerül. HA kifizetjük a kötelező dolgokat (vilany, telefon, internet stb) és nem vásárolgatunk ész nélkül akkor 1,5 milliót simán félreteszünk. De nem minden hónapban spórolunk. Vannak hónapok amikor szarunk mindenre, és költekezünk. Ruhákat veszünk, elmegyünk szórakozni, utazni stb. Nem csak robotolni, de feltöltődni is kell néha.


Szándékosan másoltam át másnak a leírt hozzászólását és helyettesítettem be a saját adataimmal.

Kiváncsi vagyok arra, ezt is lepontozzák, mert nem a létminimumon élünk, vagy az eredeti hozzászólás írójával megegyező lesz a pontozás :)

2012. szept. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!