Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Iskolába történt már veletek...

Iskolába történt már veletek is hasonló dolog, hogy wc-re nem értettek ki időbe?

Figyelt kérdés
Mert velem ma egy ilyen dolog történt. Tudom hogy ciki, de elmesélem. Egyik órán a tanár nem engedett ki wc-re és nekem már nagyon kellett mert ment a hasam és végül amikor feláltam már nem bírtam tovább és megtörtént a dolog és egyik osztálytársam érezte és nem tudtam mit csináljak. Haza rohantam és holnap félek, hogy mindenki csúfolni fog. (Ez most komoly). Félek bemenni.
2012. szept. 5. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha érzed, hogy vészhelyzet van (gondolom azért kéreckedtél ki) akkor ne várj az engedélyére.

Elnézést tanárnő, de ki kell mennem a mosdóba, és már közben mész is... Senki nem tilthatja meg, hogy vészhelyzetben elintézd a szükségedet...


Velem ilyen még nem történt, de rohanás már volt. Nekem is zubbant a hasam és most azonnal menni kell érzés. Én azt csináltam amit írtam. Kérdés közben már mentem :D épp kiértem. A ciki az volt, hogy utánam jött, h minden rendben van-e ? :D Meg amikor visszamentem mindenki engem bámult. Hát de ez van :S (Ahhoz túl sok idő volt még hátra az órából, h addig kintlegyek :D )


Ne félj, ez bárkivel megeshet. Akik csúfolnak meg majd elfelejtik...

2012. szept. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kösszi a választ. Hát csak a mi tanárnőnk nem ilyen rendes, ha kimész már írja az igazolatlan. Remélem elfelejtik:(
2012. szept. 5. 18:52
 3/5 anonim ***** válasza:

És kit érdekel az igazolatlan? Őszintén? Amikor rajtad van a hasmenés? Kenje a hajára az igazolatlant, hát a helyedben lexarnám még ha intőt ad akkor is...

Nem mondom, hogy ne legyen a tanárnak tekintélye, de ne nevettessük már ki magunkat, hogy igazolatlant ad amiért kikéreckedik az ember wc-re.

Még egyetemen is kiengedik az embert ilyen esetben...

2012. szept. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát igen , csak a mi ez a tanár a legszigorúbb és ki nem állhatja a gyerekeket sajnos ez van
2012. szept. 5. 20:09
 5/5 anonim válasza:

Én éppen a táblánál feleltem, egy olyan tanárnál aki folyamatosan engem idegesített. Minden második felelő én voltam. (15 éves voltam, lány).

Fehér gatyában voltam..., de nagyo kellett wc-re mennem. Szóltam a tanárnőnek, hogy ki kell mennem, de azt hitte, csak puskázási lehetőséget keresek! Elég gáz volt, nem bírtam tovább, megtörtént a dolog, majd kirohantam onnan. Annyira nem cikiztek engem, megértették, mert azt mondtam beteg vagyok :D

16/l

2012. szept. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!