Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Van itt olyan ember aki...

Van itt olyan ember aki vonzódik a vérhez, esetleg izgatja a vér látványa vagy szereti az ízét/szagát?

Figyelt kérdés

Nem igazán tudtam hogy melyik kategóriába írjam a kérdést.

Most olvastam erről.


2012. szept. 27. 16:46
 1/5 LTK válasza:
igen de csak a csirkevérhez. sütve, hagymásan, attól beindul a nyálelválasztásom és bevadulok ha nem ehetem meg. imádom
2012. szept. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ha vérezni kezdek mindig lenyalom és kedvelem az ízét, de direkt nem akarnék vért inni, nem hiányzik, ha nincs. Ha vérezni kezdek akkor pedig szeretem néha hagyni, hogy had folyjon végig az arcomon (ha épp ott vérzek), mert szeretem amikor mások látnak, miközben vérzek.. nemtudom miért de így van. De persze itt is igaz az mint a vér lenyalásánál, hogy direkt nem vágnám meg magam, hogy mások vérezni lássanak :D.
2012. szept. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én ittam már nyers állatvért vagyis csak nyalogattam de az fini volt és nagyon ízlik persze sütve is szeretem de egy külön élmény vért inni, frissen melegen... csak nem igazán tudom hogy miért kívánom.
2012. szept. 27. 17:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyszer életveszélyben voltam, és csak úgy tudták megmenteni az életemet, hogy vérátömlesztést kaptam. Azóta az ismerőseim azzal tréfálkoznak, hogy vámpír vagyok, mert más emberek vére tart életben.

Emiatt az élmény miatt éltető nedűként gondolok a vérre, valahogy úgy, ahogy más egy jéghideg üdítőre egy forró nyári napon.

A látványára, gondolatára összefut a nyál a számban.

Egyébként egy tök normális ember vagyok, nagyon nem az a vámpír típus.

2012. szept. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát én csak külsőre nem tűnök olyannak egyébként meg...lehet hogy a vastartalma miatt mert vashiányom van de már nagyon rég, már 5 éve is az volt és most is van, de hiába szedem a vasat ugyanúgy jólesne vért inni :D
2012. szept. 27. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!