Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Van valamilyen furcsa, mások...

Van valamilyen furcsa, mások számára viccesnek tűnő szokásotok?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondolok, amit szinte rituális módon megteszel minden nap, és szinte rosszul érzed magad, ha kihagyod. Vagy egy bizonyos dolgot mindig ugyanúgy teszel meg. Pl.: nekem nem mindegy, hogy merre áll a paplan gombolása. :D Tudom, hogy marhaság, mégis átfordítom a takarót, ha nem úgy áll. :D

2012. okt. 20. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Én az utcán mániékusan hátranézek mindig, hogy nem hagytam-e el valamit... meg is kérdezték már, hogy mi bajom van mindig
2012. okt. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tötelmetlenné válok és nem tudok figyelni, ha nem járkálhatok, miközben telefonon beszélek. A lakásban is járok mindig fel-alá ezért.
2012. okt. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
..türelmetlenné" bocs az elírásért.
2012. okt. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A paplanhuzat nekem se mindegy, de csak mert nem csípem a gombokat a nyakamon éjjel. A valódi mánia nálam a fülpiszkáló fogyasztásomban jelentkezik! :)
2012. okt. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Huhhh.. engem azért szeretnek, mert egy nagyon egyedi figura vagyok, nagyon sok ilyen szokásom van. (:

Pl.: Reggel este agyontakarítom a füleimet, meghalok ha véletlen kihagyok egyet, megôrít ha valakinek zsíros a füle; a takaró gombjai.. hát igen. Nagyon szimmetrika mániákus vagyok, és kicsit tisztaságmániás. A szemüvegemen a legkisebb foltot se tûröm el. Túlságosan ôszinte vagyok, sokat beszélek. Sokat filozofálok. Szeretek dúdolni dalokat, sôt minden nap énekelgetek is. Minden reggel meghallgatom a kedvenc zenéimet és csak egy bizonyos kukába vagyok hajlandó szemetet kidobni a gimnáziumban etc.etc. (:

2012. okt. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ha felveszem a sulitáskám a hátamra, akkor mindig megkérdezem a többieket hogy "Ugye becipzároztam?" Vagy ha esetleg nincs senki akitől megkérdezhetném, akkor leveszem a hátamról, megnézem, és visszaveszem. Csak akkor meg olyan érzésem van hogy "mi van ha kicipzározódott miközben a hátamra vettem.:D A másik meg hogy állandóan a kulcscsontomat piszkálom:D
2012. okt. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én mindig minden füzetet/könyvet lefordítva teszek le.
2013. máj. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!