Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi taszíthat el tőlem mindenkit?

Mi taszíthat el tőlem mindenkit?

Figyelt kérdés

Senki nem akar velem beszélgetni, se interneten, se iskolában, hiába megyek oda akárkihez, hogy beszélgetni szeretnék vele, abból mindig csak az van hogy én kérdezgetek a másik válaszol. Rokonokon kívül még az életben nem beszélgettem senkivel se normálisan, ahogy a többi, átlag ember, mert senki nem hajlandó, vagy nyomoréknak tartanak, vagy levegőnek néznek. Legtöbben nem is köszönnek nekem, mi taszíthat el valakitől minden embert ennyire?

Túl sokat nem beszélek, van egy kis beszédhiba is, de hát másoknál is van ilyen mégis van legalább 1-2 ember akivel beszélgethetnek, nekem annyi sincs, egyetlen egy ember se rokonokon kívül. 15/F


2012. okt. 20. 15:33
 1/3 A kérdező kommentje:
Ezeknek következményeként már elvesztettem a reményt hogy én valaha is képes legyek beszélgetni valakivel, kezdem már feladni.
2012. okt. 20. 15:36
 2/3 anonim ***** válasza:
Pedig ha tovább tanulsz, ott értelmesebb lények léteznek.
2012. okt. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Gondold át : Büdös vagyok ? Csúnya vagyok ? Bunkó vagyok ? Gusztustalan vagyok ? Szerencsétlen vagyok ? ha valamelyik ezek közül próbálj meg változtatni rajta :)) Ha meg nem akkor nem tudtam segíteni...
2012. okt. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!