Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Beszélgetéskor miért zavarja...

Beszélgetéskor miért zavarja a másikat a sok kérdés?

Figyelt kérdés
2012. okt. 21. 08:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A sok kérdéstől kiakadok, ha:

- valaki úgy "tud" kérdezni, hogy egyiket teszi fel a másik után, de a választ meg sem várja, akkor viszont miért kérdez?

- ha pedig úgy kérdez zsinórban, hogy valóban kíváncsi a válaszra, akkor pedig "mi köze hozzá?" Az én életem részletkérdéseit majd megtárgyalom azzal, akivel én akarom, ha neki semmi köze hozzá, ne kíváncsiskodjon = ne kérdezzen!

2012. okt. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval.Nekem van egy kolléganőm,alig,hogy beérek a melóhelyre,rögtön feltesz 15 kérdést,már nem is válaszolok neki,csak max.arra,ami tényleg fontos lehet.Aztán gondoljon amit akar.idegesítőek az ilyen emberek,mert csak azt akarják,hogy rájuk figyelj,közben meg jó pofiznak,mintha valódi,érdembeli kommunikációt akarnának folytatni.
2012. okt. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!