Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nektek az hogy esne ha beszélt...

Nektek az hogy esne ha beszéltek valakihez, és jól láthatóan nem érdekli a szövegetek a másikat?

Figyelt kérdés
És mit tennétek vele?
2012. okt. 20. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Az hogy hogy esne, az egy költői kérdés, nyílván nem az a válasz hogy jól :)

Hogy mit tennék több lehetőség van:

-Megkérdezném hogy "figyelsz?"

-Témát váltanék, mert lehet hogy nem túlságosan érdekli, vagy mással van elfoglalva

-Ha már nagyon bunkó akkor otthagynám ahol van

-A mondat közepén elhallgatnék, hátha észreveszi magát, és figyelni a reakcióját :)

2012. okt. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én ekkor befejezném a dumálást,és szép óvatosan elindulnék a kijárat felé,

egyébként én naponta megérem,hogy senki nem kíváncsi a szövegemre

-egy BKV ellenőr-

2012. okt. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ha úgy látom, valaki nem figyel, akkor valami irtó nagy marhaságot mondok, pl."Emlékszel, mikor a gumimacik táncoltak a tetőn?"Ha reagál, akkor figyelt, csak nem szólt hozzá.Ha nem reagál, akkor tényleg nem figyelt, akkor abba hagyom a mondókám és lesheti, mikor kezdek magasröptű beszélgetésbe vele...
2012. okt. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pofán baszom és megkérdezem tőle, hogy tudod miért kaptad. Azt mondja nem, akkor mondom neki ismételd el amit mondtam azt mondja, hogy nem tudom miről beszél, hát kap mégegy shallert daskbdnakdáma dúa

da

2012. okt. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Átváltok interaktív standup módba, mielőtt nagyon elvesztené a fonalat. Bevonom, érdekeltté teszem, kellemesebb hangulatban, mint előtte. Többet ér, mint őt hibáztatni: probléma megoldva.
2012. okt. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!