Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti köszöntök az utcán azoknak...

Ti köszöntök az utcán azoknak a tanároknak a sulitokból akik nem tanítanak titeket?

Figyelt kérdés

2012. okt. 25. 21:25
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Igen.
2012. okt. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
még szép
2012. okt. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Én még a ribanc néninek is köszönök az utcában, pedig nem vagyok még az ügyfele.
2012. okt. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát én nem. Minek köszöngessek, ha nem is ismerjük egymást, és életünkben nem beszéltünk. Aki nem tanít, de ismerjük egymást, valahogy már beszélgettünk, annak persze, hogy köszönök.
2012. okt. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha már korábban beszéltem vele, akkor igen, ha még sosem beszéltünk egy szót sem egymással, akkor nem.
2012. okt. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy köszönök mindenkinek, akit bárhonnan is ismerek. (És figyelembe véve a pocsék arcmemóriámat, inkább még azoknak is sokszor, akiket nem ismerek, csak esélyes, hogy ismernem kéne. :P)
2012. okt. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Köszönök én is boldog, boldogtalannak....

Falun lakunk, nem tudom, kit ismerek, kit kéne ismernem.

Csak soha nem tudom, magázódunk, vagy tegeződünk..

Ja, ez a szenilitás már az öregség kezdet..:)

Vagy nem is a kezdete ?

2012. okt. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Jajj, igen, ez a magázódás meg tegeződés... Fogalmam sincs soha. :D

Szerencsére azt, hogy jó reggelt pl. még annak is mondom, akivel tudom, hogy tegeződöm, szóval az belefér. :D

2012. okt. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nem, még a saját tanáraim sem ismernek fel néha (nem mind, de 1-2 már 2 éve tanít, és még mindig nem tudja ki vagyok...). Persze attól még köszönök neki, de egy olyan tanár, aki nem tanít, nem hiszem hogy megismerne.
2012. okt. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Aki nem tenít, de már beszéltünk, annak köszönök. Aki nem tanít, és csak néha látom a suliban, annak nem köszönök.
2012. nov. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!