Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért nem mondják meg sokan...

Miért nem mondják meg sokan ha bajuk van velem?

Figyelt kérdés
Akin egyértelműen látszik hogy nincs kedve soha a beszélgetéshez velem meg szoktam kérdezni hogy mi a baja velem, de miért van az hogy azt mondják olyankor hogy semmi? Miért nem őszinték? Pedig nem vagyok hülye világosan látom ha valakinek baja van velem, mondjuk ha tiszta unottan beszél, nem érdekli amit mondok vagy írok.
2012. okt. 29. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem akarnak megbántani, ezért. Biztos valami olyant mondanának, ami bántó. Nem vagy népszerű, zárkózott vagy stb.
2012. okt. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tőlem anno a volt oszttársam kérdezte ezt. Én is mondtam, hogy semmi. Nem volt vele különösebben bajom, csak baromira különböztünk személyiségileg, ebből fakadóan az érdeklődési körünk is más volt. Magyarán amiről ő akart volna beszélgetni az engem teljesen hidegen hagyott, nem tudtam hozzászólni a témáihoz. Én azt tudom tanácsolni, hogy próbálkozz hasonló érdeklődésű embereknél, mint amilyen te vagy, nem kell felfújni, amúgy sem lehetsz mindenkivel felhőtlenül jóban.
2012. okt. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem csak veled lehetnek gondjai, kár aggódnod. Persze van mikor jól sejted, és jól is esne, ha tisztázná, mit szeretne vagy mit nem.
2012. okt. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!