Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Cigiznek a kollégáitok vagy...

Cigiznek a kollégáitok vagy ti? Hogyan viszonyulnak ehhez mások munka szempontjából?

Figyelt kérdés

A közvetlen 2 kollégám folyton cigizni megy és a főnök engem szokott leb@szni mert ők mindig "úton vannak", dolgoznak, én pedig biztos az irodában lustálkodom és soha nem viszek át máshová semmit. Még az én papírjaimat is el szokták kérni hogy elvigyék, hiszen közben el tudnak szívni egy szálat. Ha nincs semmi, akkor pedig a saját védelmükben visznek magukkal 1-2 papírt hogy úgy tűnjön dolgoznak, nem csak bagózni mennek.

A főnöknek pedig hiába mondom, akkor is én vagyok az új lusta lány.

Menjek velük cigizni, tépjem ki a kezükből a papírt, félóránként sétáljak át másik részlegre egy mappával?

A másik bosszantó dolog, hogy az irodában így rámmarad 3 ember feladata, telefonok, ügyfelek, felettesek, akiknek mindegy ki van ott és kihez tartozik, aki ott ül, csinálja meg. A cigisek pedig óránként 10-15 percet ellógnak a napból.



2012. okt. 30. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Ó, az én kollégáim megoldják ezt... Itt füstölnek az orrom alatt egész nap. :(
2012. okt. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi 8-an vagyunk a cégben, szerencsére dohányfüstmentesek vagyunk :)
2012. okt. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A legtöbb kollégám igen.


Erre a lógásra csak azt tudom mondani, hogy egyrészről nem óránként járnak le, másrészről nyugodtan Te is kimehetsz levegőzni, egyet "fújni".


Van két kollégám. az egyik majd belegebed a munkába és ő a cigis, a másik bár nem cigizik, de egész álló nap a neten lóg. Na most akkor ki a hatékonyabb?

2012. okt. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na igen, a bagós kollégák idegölőek tudnak lenni(a nemnormálisok). Van egy kolléganőm, ő is óránként ki jár cigizni, de nekem beszólt, amikor ott dolgozásom alatt egyszer 2x mentem ki a kajáldába, mert megláttam még valamit amit meg akartam venni. Az egész kb 5 perc volt, de már beszólt, h mit mászkálok folyton, és csodálkozott, amikor visszaszóltam, h ő cigizni jár, én meg enni. Fogadja el.
2012. okt. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Járjál ki te is, de ne cigizni, hanem levegőzni, a főnök pedig kapkodja csak a telefonokat.
2012. okt. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én pipázok, és nem tudom, hogy venné a főnök, ha tartanék egy jó fél-háromnegyed órás szünetet -- bár a sok tízperces cigiből is összejönne ennyi...
2012. okt. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!