Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Kb mennyi idő a 'stílusos késés'?

Kb mennyi idő a 'stílusos késés'?

Figyelt kérdés
5-10perc?
2009. aug. 15. 11:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A késés sosem stílusos. Magyarországon tíz perc késést még elnéznek, ha ismerősről van szó, de állásinterjúról pl. már ez is azzal járhat, hogy csak emiatt nem vesznek fel.
2009. aug. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a stílusos, ha nem késel.
2009. aug. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
a "stílusos késést" valószínűleg azok találták ki, akik állandóan képtelenek időben odaérni, de csak szerintük stílusos.
2009. aug. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy stílusos késés, mert az mindenkor a másik ember semmibe vételét jelenti. Persze vannak kiszámíthatatlan történések, de akkor egy telefon, vagy egy sms mindenképpen ajánlott.
2009. aug. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy stílusos késés. Azzal akarsz menő lenni, hogy késel, vagy mi?:p Ciki...
2009. aug. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
45%

Ööö...hát akkor most cáfolom az előttem írókat.

Szóval pl. olyan van, hogy nyári kerti partiról illik egy órát késni.

Egyébként meg az is hülyeség, hogy nincs stílusos késés. Egy pasi igenis várjon 5 percet a lányra.

2009. aug. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nálam az a csaj akire állandóan várni kell elásta magát. 5 perc belefér, de ha annál tovább várat állandóan az annyi is volt. szeretem a pontos embereket.
2009. aug. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy stílusos késés. Én nem tudok olyan emberben megbízni, aki mindenhonnan késik, mert az azt mutatja, hogy számára nem az adott dolog (legyen az munka vagy bármi más) a fontos.
2009. aug. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"nyári kerti partiról illik egy órát késni."

Szóval, ha csak 20 percet kések, akkor bunkó vagyok? Na ne kábíts.

2009. aug. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szreintem sincs olyan, hogy stilusos késés.Maximum barátoknál, de az is csak pár perc.Én egyébként a másik véglet vagyok..Nemhogy nem kések soha, de mindig 1 órával előbb ott vagyok mindenhol..XDXD
2009. aug. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!