Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért öltöznek annyian négerdi...

Miért öltöznek annyian négerdivat szerint?

Figyelt kérdés
Itt főleg a kapucnis felsőkre, a bő gatyákra, a nagy fülkarikákra meg a piercingekre gondolok. Még a mozgásuk is ugyanolyan idétlen, vonagló, mint a gettólakóké. Miért a legalját kell mindig majmolni?

2012. nov. 21. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert ezt látják pl. az MTV-n. Az ott (is) vonagló műsztárok számítanak etalonnak egy adott korosztály számára.

A divat sajnos így működik. Aki sztárnak számít csinál valamit. Sokan ha ugyanazt csinálják, akkor ők is sztárnak érzik magukat.

2012. nov. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
A streetwear nem a négerek találmánya. Kissé tájékozatlan vagy.
2012. nov. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
A másik, hogy a feketék stílusa egyfajta lazaságot jelent a fehéreknek, lázadást, másságot.
2012. nov. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

Nekem mondjuk szűkebb farmerom van, de a többi megegyező velem, én csak azért megyek úgy mert így jön ki a lépés

A legaljától indult el minden, ezt ne felejtsd el, mégis Kit szeretnél alakítani az utcán Hilöri Klintont?

Ahhoz hogy legaljának nevezzenek nem kell bő nadrágban és bakancsban járni, nagy arany lánccal

20/F

2012. nov. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 mustafa33 ***** válasza:
A fele ország itt is fél☻, akkor mit csodálkozol? egyik feka mint a másik.
2012. nov. 22. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 rostas martin ***** válasza:

ja mert a feherek altalaban oda vannak az ilyen dolgokert de ez meg mindig jobb mint ez a csogatyas 50 kilos tizenhat eves justin bieber utanzatt az mtv ez neveli a gyerekekbe.pl egy csaladban valosag showkat nez a gyerek

is valosag showkat fog nezni

2013. febr. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Legalja? Szerintem a legalja a sok divatb*zi vasalthaju Justin Bieber kinézetü k*csög b*zi na az a legalja...
2013. jún. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Volt idő, mikor angol, volt mikor olasz divat szerint öltözött a szabvány fiatal.

Nekem a húsz éves korom ellenére van egy egyéni stílusom, amit szeretek, vannak benne fekás elemek is, de igazából nyitott vagyok mindenkiére és nem hasonlítok senkiére, ez a kulcs :-)

Amúgy vannak Whigger haverjaim is :-D

2013. jún. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!