Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Vasárnap hánytól illik telefon...

Vasárnap hánytól illik telefonálni?

Figyelt kérdés

Eladtam egy terméket tegnap a vaterán, erre ma reggel akart hívni a vevő 10 óra előtt. Persze én ki voltam kapcsolva, mert aludtam, 10 kor kapcsoltam be.

Mikor bekapcsoltam a gépet, már várt egy kissé felháborodott levelet, hogy nem vagyok elérhető, majd hívjam én fel. Normális az ilyen? Vagy bennem van a hiba?


2012. nov. 25. 11:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Vasárnap egyáltalán nem illett telefonálni, mikor én felnőttem. Se nem zavarni vagy látogatóba menni (hívatlanul). 23 vagyok.
2012. nov. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 doboszoli ***** válasza:

Mobilon bármikor, mert ha valaki nem akarja, hogy zavarják, akkor kikapcsolja, lehalkítja, stb.

De azért itt sem árt betartani az "emberi időt".)

2012. nov. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!