Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » En lennek az egyetlen aki...

En lennek az egyetlen aki nezi masok profiljat facebook-on?

Figyelt kérdés

Ugy erzem en vagyok az egyetlen aki ha netezik akkor megnezegeti a baratai profiljat, tetszikeli a neki tetszo dolgokat, es/vagy kommentel.

Mindig is ezt csinaltam, meg azelott is mielott elkoltoztunk volna messzire.

Igy most meg rosszabb, mert itt nincsenek barataim es azzal egyutt hogy ok is leszarjak amiket megosztok meg maganyosabbnak erzem magam.

Neha levelezunk meg csetelunk, de akkor sem veszik ezeket eszre, hogyha megjelolom oket egy vicces link kommentjeben akkor sem irnak hozza.


Akiknek minden kepuknel meg bejegyzesuknel ottvannak a barataik, meg akkor is ha minden nap egymason lognak azok mit csinalnak?

Altalaban unalmas posztjaik vannak arrol hogy mit csinaltak aznap mit neznek epp a tv-ben meg tonnanyi ugyanolyan kep magukrol.

En ritkan megosztok valami szerintem erdekeset vagy vicceset, de az megsem erdekel annyi embert mint masok unalmas dolgai...


(Bocsi a kategoria miatt, mashova nem igazan illik.)



2012. nov. 25. 22:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha a régi barátaid nem érdeklődnek már irántad, akkor barátkozz másokkal, nyiss új emberek felé. Ne ragadj le egy ilyen dolog miatt minthogy nem lájkolják a képem.. de nem értem hogy mi annyira menő ebbe a facebookba. szerintem hagyd a francba és kezd végre élni az életedet, bocs, nem akarok okoskodni, csak ez az oldal már az agyamra megy, mindenki ezt tolja.. és szerintem meg nagy marhaság.

16/L

2012. nov. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

En is szeretnek baratkozni, csak az a baj, hogy kulfoldre koltoztunk, es meg nem jarok suliba mert ahhoz egy bizonyos nyelvtudas kell.


Tudom, hogy nem attol lesz valaki jobb barat, hogy mennyit foglalkozik a dolgaiddal feszbukon, de ez az egyetlen modja annak hogy tartsam veluk a kapcsolatot!

Es mint mondtam irnak, hogyha EN irok rajuk meg ha cseten latnak, de azt meg leszarjak amit kirakok, es ez olyan mintha nem is erdekelnem oket, csak akkor ha veletlenul latnak a chat-en vagy ha az orruk ele van nyomva az ertesites hogy kaptak egy uzenetet.


Addig nem is zavart hogy nem viszonozzak hogy en torodom a feszbukos dolgaikkal amig mindennap tudtam veluk beszelgetni, logni, szorakozni. Tudom, hogy ez ugy jon le mintha a facebook-on elnem az eletem, de nem tudom te hogy tartanad a barataiddal a kapcsolatot ha ugyanugy kulfoldon laknal a szuleiddel, hogy nem jarsz suliban es nem beszeled az ottani nyelvet! Hidd el mast is csinalok netezesen kivul, nem kene ennyibol megitelni...


A facebook-ot meg nem azert hasznalom, mert most az a meno, hanem mert ilyenje minden ismerosomnek van, holott msn-juk, skype-juk meg nincsen, az e-mail kuldozgetesnel meg azert valljuk be hogy sokkal jobb... Ha meg a levelezessel jonnel az pedig draga, nem interaktiv es sok ido mig megerkezik.


Egyebkent ugy 'imadom' hogy sosem kapok a kerdesre valaszt, csak eligazitast hogy ki szerint mi lenne jobb, ne azzal torodjek mar amivel en akarok...



Arra lettem volna kivancsi, hogy elvarhato-e, hogy a barataid megnezzek mit osztassz meg az adatlapodon, es hogy masok szoktak-e nezegetni a barataik profiljat, vagy ez egy teljesen abszurd dolog, foleg ugy hogy az a bizonyos barat egy masik foldreszen el...

2012. nov. 26. 21:10
 3/11 A kérdező kommentje:
Az elso valaszado alatt meg volt valaki. o.o
2012. nov. 26. 23:13
 4/11 anonim válasza:

Nem várható el.

Én le se sz@rom , hogy ki lájkolja a kitett dolgaimat.

Lehet nem gondolják a barátaid viccesnek érdekesnek.

Lehet seggfeejek a barátaid.

Próbálj ismerkedni keress kint magyarokat vagy tanulj nyelvet. Nem lesz könnyű de pár év és hazajöhetsz ha akarod.

A barátaid meg ne okold lehet te se figyelnél arra aki külföldre költözött a napok mennek egyik a másik után és nem csak veled foglalkoznak.

szedd össze magad , találd fel magad .

saccra 13-14 évesnek saccollak tanulj , majd 4 év múlva hazajössz még előtted lesz a fiatalságod is de lehet addigra megszereted ott kint is

2012. nov. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

hmm... Kint hogy jársz suliba? mi lesz így belőled?

Van lehetőséged egyáltalán rendesen képezni magad?

Vagy ezt nem találtátok ki szüleiddel? Időszakos a kint lét?

2012. nov. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem jarok suliba. Ideiglenes.

Az otthoni tankonyveket elhoztam es majd nyaron kell vizsgaznom belole.

2012. nov. 27. 21:56
 7/11 A kérdező kommentje:
Az elozo valaszat megfogadom (mielott idejottunk volna kezdtem tanulni nyelvet, de csak nagyon alap dolgokat tudok meg), koszonom, ment a zold kez.
2012. nov. 27. 22:05
 8/11 anonim ***** válasza:

Emiatt ne aggódj, és ne érezd rosszul magad, egyszer láttam az egyik oldalon egy olyan példát, ahol:

egy pasi pár orája kiírta, hogy eltörte a lábát, de semmi.

míg egy csaj pár perce kiírta, hogy letörött a körme és többen is lájkolták, sajnálták:))

Ne izgasd magad azon, hogy másoknak sz*rok a bejegyzései, lehet, hogy csak te látod úgy, nem föltétlenül kell ráerőltesd a saját ízlésed másokra;) Sokszor a finomka, gyenge viccek jobban bejönnek mint az erőltetett dolgok.

Szóval hagyd, és sokan nem szeretik ha tapintatlanul jelölgetik.

Van akit kiver a frász, hogy valaki csak úgy megjelöli, mint a "mennyből az angyal", akiről tudom, hogy jóban vagyunk, és gyakran beszélünk attól oké;)

Felszínes ember az aki így működik, ahogy te leírtad;))

én ettől függetlenül szeretek osztogatni, és ha nagy ritkán akad valaki akin látom, hogy olyan ízlése van mint nekem, annak örülök, szimpatikussá teszi az embert a szememben:)

2012. dec. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egy csomó "blablaba".

Ne kínozd őket. Sokan tartózkodnak az erőltetett barátságoktól. Olyan dolgot nyújtass nekik egyáltalán , amit elvárnak tőled? Mert az nem fer, ha túl kedves vagyok valakihez, akit nem érdekli, és kiakadok, hogy ő miért nem az? Kétségbe esett magányos lány:) Ne hajszold az embereket. Járogass ki, vagy ismerkedj akár facebookon, de hozzádhasonló magányos emberekkel.

Akik unalmas beszélgetéseket folytatnak facebookon azok gondolom élőben is gyakran együtt vannak, szóval nem erőlködésképp csinálják, vagy nem akarnak bárkinek is megfelelni, mint a magányos emberek.

2012. dec. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem minden ember hű de odaadó barát, sokan nem tesznek kötelékeket (vagy ha tesznek is, akkor OKKAL, olyan valakivel aki nagyon közel áll hozzájuk!!!!) szóval nem éreznek kötelességtudatot, vagy felelősséget, hogy likeolniuk kéne a bejegyzéseidet.

egyszerűen azzal foglalkoznak ők, akivel jól esik, aki a környezetükben van és kijárogatnak vele, nem az a likeolásuk célja, h magányos, elkeseredett embert pátyolgassanak:)

2012. dec. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!