Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Víg színházba milyen ruhába...

Víg színházba milyen ruhába illene menni?

Figyelt kérdés

Az osztályommal színházba megyünk, de halvány fogalmam sincs arról, mit kéne felvennem.

(lány vagyok!)



2012. dec. 3. 12:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Elegáns fekete nadrág/szoknya (bár marha hidag van már hozzá) és blúz.
2012. dec. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy leheletnyivel elegánsabban öltözz fel, mint ahogy a suliba szoktál és Vígszínház, egybe ird majd ha az élményeidről irod a beszámolód.
2012. dec. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Elegáns nadrág, blúz, elegáns cipő.
2012. dec. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Vígszínház - egyben.

Amúgy meg: lehetőleg sötét nadrág, ha nem is fekete, és valami elegánsabb pulóver, mondjuk kötött.

Iskolás vagy, nem kell nagyestélyibe öltöznöd, csak az a lényeg, hogy rendesen, tisztán, ápoltan jelenj meg.

És érezzétek jól magatokat. :)

2012. dec. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem írták.


Viszont amiktől tartózkodj az a leggings + fenékig érő tunika, farmer, csőnaci, stb. Néha szoktam ilyeneket látni a Vígszinházban, mindenki csak bámul rájuk.


Elegáns, ünneplő nadrág/szoknya, harisnya, blúz vagy csinos felső. Ha van csinos egyberuhád, az is belefér boleróval mondjuk.

Vastag harisnyát húzz, hideg van már :)

2012. dec. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*Vígszínházban, elnézést az elírásért
2012. dec. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És barna nadrágba mehetek?
2012. dec. 5. 09:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha elegáns, akkor semmi akadálya :)
2012. dec. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!