Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Az gáz hogyha társaságba csak...

Az gáz hogyha társaságba csak hülyeségeket tudok mondani, folyton poénkodok?

Figyelt kérdés
Mindenki sokat röhög ha velem van de néha már kicsit úgy érzem mintha hülyének néznének emiatt. Mit csináljak? csak néha süssek el poénokat és köztük próbáljak valami normálisról beszélni?

2012. dec. 9. 15:47
 1/4 tetris ***** válasza:

Miért lenne az gáz, hogy jópofa, humoros, vicceskedő ember vagy? Maradj ilyen, de amikor komoly témák vannak, (betegség, temetés, szomorúság) akkor fogd vissza magad. Láthassa mindenki, hogy - bár alapvetően vidám ember vagy - mégis kellően komoly tudsz lenni, amikor a helyzet úgy kívánja.

Egyáltalán nem vagy hülye.

2012. dec. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előttem szólóval.

Bár szerintem ha folyamatosan CSAKIS CSAK vicceket, poénokat tudsz nyomni, akkor egy kicsit fogd vissza magad, mert különben komolytalan és az életet elviccelődő személynek fognak tartani, de semmikép se szüntesd meg a jókedvedet, azt soha a ne tedd! :)

2012. dec. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg vicces akkor nem gáz. Max hülyének néznek, de lehet pont ez a személyiséged része.
2012. dec. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Részben én is ilyen vagyok.Ez néha idegesítő szokás,de ha ilyen a természeted,akkor max. egy kicsit visszább veszel,de túlságosan nem lehet rajta változtatni.Amúgy személy szerint jobban kedvelem az ilyen tipusú embereket,mint a túl komorakat.
2012. dec. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!