Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha valaki tényleg kövér,...

Ha valaki tényleg kövér, miért nem ismeri be hogy az? Miért kell körbemagyarázni, és hülyeségeket mondani? Te megsértődsz/nél ha a szemedbe mondanák hogy kövér vagy?

Figyelt kérdés

Anyósom ma elkezdett panaszkodni hogy nincs ruhája amit feltudna venni. Mert ő nem szereti a szűk ruhákat. Az igazság az hogy mind ki hízta. Erre a párom,minden rossz szándék nélkül megjegyezte hogy fogyókúrázni kéne,akkor jók lesznek a ruhái. Erre a mama elkezdett össze vissza magyarázkodni hogy ő nem kövér,csak vizes,meg a melegtől felpuffad,meg dagad a lába,és hasonló süketelés. Az istennek nem ismerné be hogy az utóbbi pár hónapban kb 20kgot hízott. Rengeteget eszik,nem olyan régen bevágott 2db tölcséres jégkrémet.

Engem nem zavar hogy kövér,és a páromat sem. Csak idegesítő hogy mellébeszél,és az a baj hogy néha úgy fújtat mint aki meg akar fulladni.


2011. jún. 16. 21:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%

A kérdésre adott válaszom:


1


"Mert egyszerűbb körbemenni mint belátni és átugorni"


2 Nem sértődnék meg, akinek van némi élettapasztalata az tudja, hogy ennél cifrábbat is kaphat még.

2011. jún. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
57%
Mert minden kövér vékony szeretne lenni /ha bevallja, ha nem/, de ezért szinte semmit nem tesz. Inkáb sajnáltatja magát és persze ámítja is magát. Így megmagyarázza elsősorban magának.
2011. jún. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
64%
Hát jól nem esne ha valaki megjegyezné hogy fogyókurázni kéne, a férjed lehet kicsit tapintatlan volt.. De szerintem a néni is túlreagálta, azt kellett volna mondani hogy "lehet kicsit híztam, de nem kell ezt felvetni" 13L
2011. jún. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
a barátnőm ugyan ilyen.Akkora önbizalmat mutat magábol,hogy még egy modellnek sincs annyi.Sokat eszik,és büszkélkedik azzal,hogy mennyit meg bir enni.Szeretne lefogyni,de esze ágába sincs diétázni vagy hasonló.Pedig 20 évesen 96 kg-nak lenni nem egy leányálom:S
2011. jún. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Hát ha így mondanák, akkor igen :)

De ahogy párod mondta, az egész rendben van, viszont azért ez elég kényes téma, nem lehet elég óvatosan mondani.

Szerintem neked is jobban esne, ha finoman hívnák fel a figyelmedet, hogy fogyóznod kéne. És az önbecsülés is visszazuhan, ha az ember beismeri ezt magának. Tényleg idegesítő a mellébeszélés, de empatikusnak lenni semmibe se kerül.

2011. jún. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
81%
Hagy éljen már öregkorára abban a tudatban,hogy nem kövér:)
2011. jún. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a "két tölcséres fagyit bevágott" tetszett a legjobban,mit szólnál ha látnál engem ahogy lány létemre bevágok egy fél családi pizzát xd
2011. jún. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%

A leírásra adott válaszom:


"ő nem kövér,csak vizes,meg a melegtől felpuffad,meg dagad a lába,és hasonló süketelés".



Nem tom kérdező te hány éves vagy, de majd ne lepődj meg ha nálad is beindulnak ezek a biológiai foylamatok úgy 35 éves korod után kb.



A kedves mama egyáltalán nem süketel, ez a szív elöregedése, és a keringési zavarok, és a nem megfelelő veseműködés miatt alakul ki előbb utóbb annál aki hajlamos rá, és akármit is csinálsz vele nem lesz jobb.

2011. jún. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
mert könnyebb hárítani mint szembenézni a ténnyel és tenni ellene.
2011. jún. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
73%
Mellesleg többnyire mindenkinél elkezdődik a folyamat, csak aki többet sportolt fiatalabb korában annál nem 35 éves kor után hanem mondjuk 58 éves kor után.
2011. jún. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!