Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Normális ha sokan "óvatosak"...

Normális ha sokan "óvatosak" veled szemben?

Figyelt kérdés
Ha megakarsz ismerni valakit, aki szimpatikus, de elsőre idegesítő benyomást keltetsz neki, akkor mennyire esélyes, hogy megismerhesd őt? Gyakran érzed úgy, hogy elsőre senki sem ugrik a nyakadba, de utána mégis jól alakul?
2012. dec. 21. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Az a normális kérdező, ha mindenkivel szemben óvatos vagy a megismerkedésetekkor.


Akkor nem érhet csalódás.


az ember egyrészt hajlamos megjátszani az agyát,a másik típus félénk, tartózkodó, a harmadik típus aki teljesen mást mutat meg önmagából, mint amilyen ő, valójában.

2012. dec. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az hogy Te, miképp mutatkozol be, az is rajtad és a személyiségeden múlik-- Légy természetes, ne akarj többnek látszani mint ami vagy, de soha ne akarj hízelgő stílussal se bevágódni senkinél.
2012. dec. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mostanában sosem bízom senkiben, és nem bizonytalankodom, hhogy puszta lényeg miatt vagy kitartásom miatt nem tudok barátkozni. Nyilván senki sem tökéletes, bármennyire is tökéletlen valaki, mégis akad rengeteg barátja, talán mert akarja:-?. Én mindig felfigyelek minden apró kis jelre, ha valakit zavarok, és elmondok a kapcsolatokról. Sokszor úgy éreztem, hogy végzetes hibám, ami miatt utálnak, hogy nem találom a helyen, és önmagam. alapjába véve számomra minden ember értékes, ha képes megtalálni a helyét a világban, sokszor úgy érzem, én is felismerem. de..hozzáállás.
2012. dec. 27. 13:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Tudod kérdező-- hasonló voltam és vagyok ma is-- fiatalként még volt barátnőm-- legalábbis szándékomban állt hogy legyen-- aztán becsapott-- és időközben rájöttem, hogy nagyon meg kell nézni azt, hogy kinek nyílunk meg, mert visszaélnek adott esetben azzal hogy többet tudnak rólad.


Igaz vannak emberek akiknek nagy baráti társasága van de az nagyon ritkán őszinte barátságok. A legtöbb csak nincs MÁS alakul ki-- odacsapódik valahova-- de az ilyenek hamar el is árulják a többieket.


Nem kell nagyon akarni a barátokat hisz ha valahol létezik előbukkan magától is.Legyenek haverok egy banda akivel ide-oda lehet csatangolni, -még se egyedül-- de ne tárulkozz ki, legyenek titkaid, ne válhass céltáblává, nevetségtárgyává ha fordulna a hangulat.

2012. dec. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ezen sokáig elfiloznék, mert foglalkoztat a téma. Én a magam szempontjából úgy tartom, és az a belátásom, hogy igenis tehetek arról, ha kihasználnak. Én is kihasználok embereket, ha megtehetem, és itt magamra ismerek:) akik kihasználnak, épp olyan esetlennek látnak engem, mint amilyennek én látok bizonyos kihasználnivaló embereket.

és itt a tükör..:)

bár azt nem hagyom, hogy kihasználjanak, viszont valami akkor se jó, és változtatni kell. bármennyire is jónak tartom magam, sokszor nem tudom kifejezni magam, és nem értenek meg, rosszabb képet alakítanak rólam, mint amit szeretnék..

Nem vagyok céltábla, már régóta szívesen tengetem a napjaim egyedül, 19-20 évem ellenére:|.

"nem kell nagyon akarni" azt úgy érted, ne legyünk erőltetettek:) ami igaz.. talán egyenlőre el se tudom képzelni, milyen az, az esetek többségében mindig meg kell erőltessem magam, ha hozzáakarok szólni valakihez. Ha a "valódi önmagamat" vesszük, az legszívesebben ritkán szólna bárkihez. mégis elvárják, vagy barátságtalannak titulálják emiatt:-?

2012. dec. 28. 11:42
 6/6 A kérdező kommentje:

nem is az,hogy nem kell nagyon akarni, hanem ne akarjuk annyira, hogy jobban ragaszkodjunk valakihez, mint ő hozzánk. egyensúly.

sztem az én esetemben annyira ritka madár az, akiben megbízok és szeretem is, hogy nem várhatok csodát:))

bár.. minden akkor jön, amikor nem számítunk rá.

2012. dec. 28. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!